Orange popisało się ofertą na Neostradę i Geopromocją
#13
Ojj Orange to omijać szerokim łukiem, bo kontakt i załatwienie czegoś to droga przez mękę. W grudniu skończyłem z nimi nie przedłużając internetu, w lutym całkowicie kończę z telefonem stacjonarnym. Konkurencja na mojej wiosce? Dropss od Neti bo taniej gdyż bez pseudo opłat za linię, a prędkość ta sama. Czasami coś przymuli, ale obstawiam winę starego routera bo synchronizuje za wysoko (mieli mi dać 10 Mbit, a dali 20 Mbit, co powoduje synchronizację na 14 Mbit - maks możliwości) wolałbym te 10 Mbit bo router nie głupiał. Jednak nie ma co narzekać, bo ciągle pobieram spokojnie z prędkością 1.3-1.4 MB/s. Orange leży jeśli chodzi o obsługę, tam tylko salon, wszystko na piśmie i podbite pieczątkami o przyjęciu, inaczej tego nie widzę.

Jedyne co od nich mam to nju, bo wszystko załatwiałem przez internet i nie musiałem się z nikim męczyć.

Bezprzewodowy net dla mnie jest obecnie bez sensu bo limit zabija wszystko (5 osób w mieszkaniu zjada go w 2-3 dni) choć na telefonie mam świetne prędkości.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Orange popisało się ofertą na Neostradę i Geopromocją - przez buri - 29.01.2015, 19:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości