F-Secure Ultralight Anti-Virus, czyli nowe dziecko F-Secure
#11
witek21 napisał(a):Już testuje, zainstalowałem razem z Pandą AV i konflikt rozpoznał 2 pliki Pandy jako virki, kazałem ignorować, wyłączyłem Pande z auto-startu i na razie jest LEKKO Smile

2 procesy razem około 84mb ram (pierwszy-około 4mb, drugi niespełna 80mb) czyli "ultra light" to nie jest, dlatego zdecydowali się tylko na 64bit bo tam każdy ma min 4GB Ram Smile, jak szerpie prockiem nie wiem... narazie lekko ale nie mam słabego sprzętu... więc trzeba by grubszych testów

ciekawy jestem skuteczności tego "cuda" od F-Secure

i już po testach, miejscami system dostawał czkawki chwilowych zamuleń, ale po włączeniu programu do odtwarzania muzyki i po późniejszym wyłaczeniu go głosu zabrakło w całym systemie, ponowne uruchomienie systemu przywróciło głos, nie wiem czy to przez ten soft ale nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu więc podejrzewam iż to jego sprawka. Z Pandą nie miałem takiego problemu. To wersja beta od FS. Może kiedyś spróbuję... jeszcze.
Wisevector v3,05
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: F-Secure Ultralight Anti-Virus, czyli nowe dziecko F-Secure - przez witek21 - 14.12.2014, 13:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości