Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE
#1
Witam,

dzisiaj podczas przeglądania jednego z niemieckich forów wpadłem na bardzo ciekawy program mianowicie na Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE. Jest to darmowa wersja znanego programu antywirusowego firmy Webroot. Program jest polecany przez amerykańskie banki do ochrony prywatności podczas wykonywania transakcji bankowych. Program zawiera bardzo obszerny zakres ustawień i możemy indywidualnie dostosować go do naszych potrzeb. Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE działa cały czas w tle sprawdzając wszystkie procesy. Jest ochrona przed phishingiem, malware,spyware,wirusami,anty-keylogger oraz malicious software. Możemy dodać dana aplikacje do modułu rozszerzonej ochrony, w moim przypadku dodałem Waterfox i eMail Client, gdzie nie zauważyłem żadnego wpływu na prace tych programów. Wydaje mi się ze program Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE jest doskonałym dodatkiem do ochrony przeglądarki oraz naszych danych jak i bankowości. Program aktualizuje się automatycznie, istnieje możliwość przeskanowania całego komputera jak i poszczególnych plików oraz folderów.
Jedynym minusem jest to ze nie ma możliwości usunięcia automatycznie znalezionych szkodników, taka opcja jest tylko w wersji płatnej.
Celem programu jest blokowanie wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw wiec można to jakoś przełknąć, można jednak ręcznie usunąć dany plik uznany za szkodliwy.
Moim zdaniem bardzo dobre rozszerzenie ochrony do zainstalowanego antywirusa jak i możliwość użycia jako skanera na zadanie oraz przede wszystkim do ochrony danych i przeglądarki.

Kilka screenów niestety w języku niemieckim gdyż nie znalazłem opcji zmiany na inny ale taka mozliowscistnieje podczas instalacji tego programu jak czas pozwoli przeinstaluje w angielskim i zmienię te screeny.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



EDIT Dodalem screeny w jezyku angielskim, program posiada Safe Start SandBox gdzie mozemy uruchamiac nieznane lub podejrzane pliki itp.




Program można pobrać z strony jednego z amerykańskich banków:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Za błędy z góry przepraszam i zachęcam do przetestowania

EDIT: wyleciał Bitdefender TrafficLight z przeglądarki i teraz jest właśnie Webroot SecureAnywhere ID Shield jako ochrona. Razem z EAM i SpyShelter Firewall działa wszystko płynnie i spokojnie.

Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 12:16
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 13:03
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 14:01
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 14:44
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 17:56
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Toruniak - 26.11.2014, 19:20
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 19:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości