AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany
#81
Z tymi opcjami nic nie kombinowałem. Muszę to posprawdzać. Plik był użyty po tym jak zainstalowałem dw. Co do aviry. Nie mam już tego pliku. Malwarebytes elegancko wyczyścił
Zainfekowane wartości rejestru:
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\don''t load\scui.cpl (Hijack.SecurityCenter) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\don''t load\wscui.cpl (Hijack.SecurityCenter) -> Quarantined and deleted successfully.

Zainfekowane pliki rejestru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\AntiVirusDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\FirewallDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\UpdatesDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.

Zainfekowane foldery:
(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane pliki:
C:\Documents and Settings\filip\Dane aplikacji\pcdefender.exe (Rogue.WinPCDefender) -> Quarantined and deleted successfully.


Wiadomości w tym wątku
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez adam_993 - 06.05.2009, 13:12
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez medeis - 08.05.2009, 23:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości