AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany
#47
nie o to pytałem?
creer nie rozumie bo jest trochę bardziej wyedukowany w tej dziedzinie od nas wszystkich razem wziętych na tym forum
i nie idzie po najmniejszej linii oporu
jakby było więcej takich ludzi to by twórcy złośliwego oprogramowania mieli twardy orzech do zgryzienia
większość podchodzi do tematu powiedzmy sobie na stopniu podstawowym i to jest woda młyn dla twórcy malware
on ciebie rozumie ale po co ma pisać o tym
on daje konkretne rozwiązania problemów a ty albo skorzystasz albo nie twoja sprawa.
a rozwiązania ma dobre
taki sam byłem jak ty, ale parę jego postów zmieniło moje podejście
do sprawy
Creer napisał(a):
Jurek napisał(a):Z DefenseWallem jest trochę tak jak z Linuxem. Gdyby jego popularność była bardzo duża, znaleziono by wiele sposobów na jego obejście. Twórcy programu podkreślają, że nie daje on 100% ochrony a poza tym nie jest to soft dla przeciętnego użytkownika.


DW instalujesz i zapominasz o nim. Program ten dziala na komputerach osob ktore maja minimalne wiedze nt. komputerow (vide Kees1958 ktory zainstalowal DW na komputerze swojej mamy ktora ma +75lat - przed dokonywaniem transakcji elektronicznych wciska tylko kombinacje klawiszy: ALT+CTRL+A - ktora zamyka niezaufane procesy)... naprawde prosciej sie juz nie da. Ilya wielokrotnie podkreslal ze program ten jest przede wszystkim dla osob niezaawansowanych, dzieki wlasnie banalnie prostej obsludze.
zord napisał(a):a co to ma do rzeczy pisze to dla tego że na każdy post w którym pisze o jakimś problemie Creer pisze że można rozwiązać go drogą kombinowania ale większość użytkowników kombinować nie chce czego Creer nie rozumie


jw.


to samo u mnie creer moja żona też tego używa chociaż nie wie nawet że to ma w systemie zainstalowaneSmile
WIN11
Ventura


Wiadomości w tym wątku
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez polak900 - 06.05.2009, 12:15
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez adam_993 - 06.05.2009, 13:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości