Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych
#12
Hmm... a u mnie pojawił się pewien niespodziewany problem z outlookiem które jeszcze niedawno tak chwaliłem.
Cytat: Witaj, yaslaw!
Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie w usłudze Outlook.com. W celu zapewnienia ochrony zablokowaliśmy tymczasowo konto.
Dlaczego to widzisz?
Ktoś mógł użyć Twojego konta do wysłania wielu wiadomości-śmieci lub do innych działań naruszających Warunki użytkowania usługi.
Jak można odblokować konto?
Najszybszą metodą odblokowania konta usługi Outlook.com jest jego zweryfikowanie.
Jeśli nie masz skonfigurowanych ustawień telefonu komórkowego dla konta, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej.
Dziękujemy,
Zespół usługi Outlook.com

A więc tak mam możliwość odbierania poczty. Ale nie mam możliwości jej wysyłania.
Do tej pory korzystałem z outlooka z włączoną dwuskładnikową weryfikacją a więc raczej nikt nie włamał mi się tutaj na pocztę. Konto służy również do logowani się do windows 8 i jest używane na dwóch komputerach (drugi użytkuje moja luba która jest obecnie w Iranie).
Próbowałem ponownie uwierzytelnić się - poprzez sms''a który otrzymałem na telefon komórkowy. Po tym zabiegu zostałem poproszony o zmianę dotychczasowego hasła. Co też uczyniłem. I po zalogowaniu się z nowymi danymi kolejny komunikat o blokadzie konta. Kolejna próba ponownego uwierzytelnienia znów prośba o zmianę hasła - > zakończona w ten sam sposób. Obecnie nie jestem w stanie ponownie się uwierzytelniać poprzez sms gdyż "Przekroczono dozwoloną liczbę żądań kodu weryfikacyjnego. Spróbuj ponownie później." Jak żyć premierze Jak żyć??
A tak na serio WTF????
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Konto usunięte - 13.01.2014, 12:09
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Konto usunięte - 13.01.2014, 22:13
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Dusiek - 14.01.2014, 13:55
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez yaslaw - 14.01.2014, 18:09
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Konto usunięte - 14.01.2014, 18:16
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Dusiek - 16.01.2014, 08:20
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Konto usunięte - 16.01.2014, 12:20
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Konto usunięte - 16.01.2014, 14:33
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Konto usunięte - 16.01.2014, 21:13
Re: Ranking 10 najlepszych darmowych kont pocztowych - przez Konto usunięte - 15.04.2014, 20:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości