Jakieś uzupełnienie do AG + Sandboxie + HitmanPro?
#1
System operacyjny:
Windows 7 x86

Zastosowanie:
Przeglądanie stron, zakupy internetowe, przelewy, portale społecznościowe.

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
CPU: Core2Duo 1.8GHz, RAM: 2GB, Przeglądarka: Firefox + WOT

Nadmieniam, że wątek już omawiany był tu na forum i generalnie trzymam się programów AppGuard, Sandboxie i Private Firewall. Doszło EMET i HitmanPro na żądanie, do tego na routerze wprowadziłem OpenDNS bez większych restrykcji. Odpadł natomiast Kingsoft AV Cloud i jestem skłonny nie używać niczego w RealiTime, jeśli jest to niekonieczne... i w zasadzie jestem prawie spokojny, tylko... tak sobie myślę, czy od strony tej co najbardziej dotkliwie może dokuczyć - mianowicie podczas przelewów... czy ten zestaw pozwoli spać spokojnie, czy należałoby jeszcze coś dorzucić w sensie... nie wiem, Zemana (płatna, albo free)? Jakieś pomysły, sugestie, propozycje?
Nie chodzi mi o modyfikowanie tego co już mam, bo licencje (sumarycznie) tanie nie były... chodzi raczej o uzupełnienie w taki sposób, żeby najlepiej już wykładać pieniędzy nie było trzeba, a jeśli już będzie to konieczne, to żeby proponowane programy nie dublowały się w funkcjach z tymi, które już posiadam Smile
AppGuard / EXE Radar Pro ^ SpyShelter Firewall ^ Sandboxie ^ HitmanPro
-------
Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne.


Konfucjusz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jakieś uzupełnienie do AG + Sandboxie + HitmanPro? - przez artoor - 08.11.2012, 22:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości