PC Tools IS - Propozycje zmian dla przyszłych wersji
#11
Mikołaj napisał(a):
McAlex napisał(a):Wydajność jest problemem

Zbyt ogólnie Pan opisał, jeśli można bardziej szczegółowo, będę wdzięczny.

PC Tools Internet Security w zbyt dużym stopniu obciąża proceosr oraz dysk twardy (I/O), programy uruchamiają się zbyt wolno w porównaniu z innymi pakietami (nawet z Kaspersky IS) Sad , szybkość operacji na plikach też jest niestety słabsza niż u konkurencji. Tak było w listopadzie 2011:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Gdy parę miesięcy temu instalowałem program, by sprawdzić czy program został poprawiony, to się zawiodłem. Mimo mniejszego obciążenia procesora wydajność całego pakietu nadal nie jest do zaakceptowania, gdyż pakiet działa wyraźnie wolniej od konkurencji. Ponadto z powodu zbyt dużego obciążenia skraca się praca na baterii laptopa o ok. 40 minut, a tego w ogóle zaakceptować nie mogę.

Chwilowo nie mogę niestety zainstalować pakietu, by sprawdzić jak się prezentuje na dzień dzisiejszy, ale za kilka dni będzie to możliwe. Wtedy postaram się wrzucić kilka screenów.

Na koniec ponowię pytanie zadane wcześniej: czy PC Tools Internet Security korzysta z tej samej chmury co Norton czy z własnych niezależnych rozwiązań?

Pozdrawiam,
Piotr "preter" M.
...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: PC Tools IS - Propozycje zmian dla przyszłych wersji - przez preter - 02.09.2012, 06:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości