avast 7, brak zabezpieczeń stan niespójny, brak połączenia
#1
witam,
mam problem z uruchomieniem avasta. Jakiś czas temu mi się zatrzymał -> brak zabezpieczeń stan niespójny etc.

Znalazłem poradę aby przeskanować system za pomocą Malwarebytes Anti-Malware. Zeskanowałem program wykrył 5 zagrożeń które usunąłem. Avast nadal nie odpalił, w trybie awaryjnym za pomocą narzędzia aswclear od avasta usunąłem go i po restarcie zainstalowałem świeżą wersję avasta, program dalej nie uruchamia ochrony, to samo co na początku stan niespójny, brak połączenia zjakimkolwiek kontem Avast.

Przeleciałem system ComboFix''em ten znalazł dużo więcej zagrożeń (tych których Malwarebytes nie znalazł) i je usunął. Jednak Avast dalej stoi.

Mam komunikat że brak połączenia z jakimkolwiek kontem Avast, jak próbuje się połączyć, po wprowadzeniu danych dostaje komunikat że teraz mogę korzystać jednak komunikat o braku połączenia z kontem avast dalej jest.

Jest także komunikat że avast został zatrzymany i jego stan jest niespójny. Nie mogę też go zarejestrować, w panelu konserwacja cały czas wyświetla "Pozostało 0 dni" zarejestrowanie nic nie zmienia w programie.

Po instalacji dostałem komunikat jednak był tylko raz więc nie do końca go pamiętam coś mniej więcej: "program odwołuje się do obszaru pamięci... pamięć: not written"
jakoś tak, tylko raz po instalacji coś takiego dostałem, także po tym jak system sprawdził combofix.

Proszę o pomoc jak mogę rozwiązać ten problem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
avast 7, brak zabezpieczeń stan niespójny, brak połączenia - przez pablo83 - 28.02.2012, 20:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości