Dobreprogramy - pomoc techniczna online!
#5
Mnie zastanawia ta reklama" tylko teraz wszystkie usługi za darmo", czyli co? Rozpieszczą ludzi przez jakiś czas a potem wprowadzą opłaty? Co do płatności to takie coś znalazłem " Dopiero po rozwiązaniu zgłaszanego problemu poprosimy Cię o dokonanie płatności za wykonane usługi. Możesz szybko i wygodnie zapłacić w Internecie korzystając z karty kredytowej czy bogatej oferty innych metod płatności oferowanych przez serwis platnosci.pl. Możesz też wybrać bardziej tradycyjne metody: przelew na konto czy wpłata w banku lub na poczcie. Pamiętaj: jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie będziemy mogli rozwiązać Twojego problemu, nie pobierzemy żadnej opłaty. Również diagnoza usterki jest bezpłatna, o ile nie zdecydujesz się na jej usunięcie." Ciekawe jakie będą ceny. Bo jak to będzie wyglądać podobnie tak jak w niektórych sklepach komputerowych "serwis" biorą za reinstalację systemu 50zł to moje zdanie o tym portalu się zmieni.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Dobreprogramy - pomoc techniczna online! - przez Konto usunięte - 08.11.2011, 19:57
Re: Dobreprogramy - pomoc techniczna online! - przez Konto usunięte - 10.11.2011, 10:01
Re: Dobreprogramy - pomoc techniczna online! - przez bardok206 - 10.11.2011, 10:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości