Pomoc w doborze programu antywirusowego
#1
Witam wszystkich serdecznie Wink

Szukam alternatywy dla moich dwóch głównych programów antywirusowych. Na chwilę obecną na jednym z moich laptopów używam ESET Antywirus już od kilku ładnych lat i jestem z niego zadowolony. Wcześniej był to Webroot lecz z czasem zauważyłem w jego działaniu dziwne zachowania typu obciążenia dysku do 99% przy niektórych aktualizacjach. Kiedyś bym powiedział że to najlżejszy antywirus ale te czasy minęły

Do sedna. Mam nowego kompa do pracy, poniżej specyfikacja. Trzeba zainstalować jakiegoś antywirusa. Dlaczego nie ESET? Ponieważ ceny mocno poszły do góry. Kiedyś za oryginalny klucz płaciłem od 35 do 50 zł. Teraz najtańszy to kwota około 90 zł.

Czego szukam?
Interesuje mnie sam antywirus, nie żadne internet security i inne pakiety kombajny. Podstawowa dobra ochrona i najważniejsze minimalne obciążenie kompa! Szybki i sprawny Wink
Komp będzie służył do surfowania po internecie, płatności internetowe, jakieś zakupy, pakiety biurowe, programy graficzne.

W testach wydajności zauważyłem że przewija się Panda? Są jacyś użytkownicy tego programu?

Z góry odpadają Kaspersky i Norton (po prostu kiedyś zraziłem się do tych programów)

Specyfikacja:
Intel I7 6700HQ
8 GB DDR4
GeForce GTX 970M + zintegrowana karta
Dysk SSD 250 GB
Dysk HDD 1 TB


Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc w doborze programu antywirusowego - przez crazyseaman7 - 05.12.2021, 21:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości