SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol
#10
Ale ja się nie mam z czym godzić lub nie godzić wg mnie wychodzi podobnie suma sumarum.
Wszystkie 3 programy sa ok i kazdy cos ciekawego oferuje.
Dla kogoś kupującego typowo na rok jedną licencje wychodzi  taniej nawet SSS (wskazałem logiczne argumenty)

Zależnie od punktu widzenia. Nawet gdyby wychodziło coś drożej to ja się tu o cenę nie spieram.
Kto by patrzył jeśli ktoś szuka danego rozwiązania dla siebie, któremu ufa i ma działać.

>KS ma teraz o wiele wiele mocniejsze szyfrowanie oraz możliwość ustawienia siły algorytmu czego ZAL ani SS nie oferuje
Tak się składa, że wiem jak wszystkie 3 programy działają.
Chwyt reklamowy nic więcej ze strony KS bo nawet na najmniejszym ustawieniu nie ma szans tego zdeszyfrować w praktyce, ale za to łatwiej inaczej obejść Wink
Zeman i SSS nie oferują  bo nie ma takiej potrzeby przy ich sposobie, szyfrowanie w przypadku KS nie ma znaczenia nawet jakby tu dali RSA z 4096 bitowym kluczem bo to nie w tym sens w ogóle Wink
Oczywiście nie musisz mi wierzyć, sprawdzaj sam spedz 100-200 godzin na analizie z debuggerami...( o ile znasz sie na programowaniu )

Troszkę mylisz prawidłowe działanie z kompatybilnością.
To, że działa z innymi programami a z niektórymi nie(ze względu na problemy), to nie zmienia faktu nadal że nie ma ograniczeń do sztywnej listy.

Są dodatkowe opcje wykluczeń spróbuj nieudokumentowanych rozwiazan, zapytaj support.
Mi pomogło (inaczej nawet wylaczenie czasem nie pomoglo dopiero odinstalowanie)

ps. zaden z tych 3 softow ani zaden inny nie jest do konca bezpieczny to sa dodatki moga pomoc i pomagaja ale gwarancji nikt nie da.
Osobiscie wole mocniejszy premium z HIPS ale moze mniej doswiadczeni uzytkownicy znajda w tym dla siebie wartosc uzytkowa w Silencie.

Dobra koncze wywody, niech kazdy kupuje co chce mnie to malo obchodzi kto na co wydaje swoje pieniadze wazne zeby był zadowolony.
SpyShelter Premium + Avast Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol - przez Elektron - 25.10.2017, 00:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości