SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol
#8
(24.10.2017, 22:34)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Myślę że jak chodzi o samo szyfrowanie to w tym wypadku KeyScrambler będzie lepszym rozwiązaniem i dodatkowo oferuje licencje dożywotnią na 3 stanowiska.

Słaby ruch ze strony Datpol naprawdę spodziewałem się czegoś więcej od nich" inny kolejny nieziemski program", a nie rozdrabnianie starego programu na czynniki pierwsze za niedługo może zaczną się jeszcze do tego cofać w rozwoju jak to Emsisoft ostatnio odwala kaszane..
Zamiast rozbudować Zaporę, dodać zapis rejestru połączeń do pliku log to takie pierdołki robią ehh szkoda gadać..

Cennik:
SS Silent 3 stanowiska = 24€ (101zł)
KeyScrambler Premium = 44$ (158 zł)

Koszta za dożywotnią KS licencje zwracają się już po 2 roku (50 zł w kieszeni).


@Quassar, pozwolę się nie zgodzić Wink
Po pierwsze nie będzie lepszym rozwiązaniem po prostu jest słabszy (piszę z punktu widzenia dev'a)
Działają na podobnej idei szyfrowania w kernelu ale już sposób działania i implementacja są zgoła odmiennie, nie da się porównywać tych 2 produktów tak łatwo nic nie działa Wink
Szyfrowanie SpyShelter'a jest bardziej porównywalne z Zemanowym tylko jeszcze ciut bardziej zaawansowane i silniejsze (przez to też mogące sprawiać więcej problemów komatybilności)

Z tym przelicznikiem licencji też nie tak prosto.

- Dlaczego porównujesz 3 komputery, założę się że większość ludzi potrzeubóje na 1 tutaj wypada taniej SSS
KS trochę "na siłę" wciska 3 licki za większą cenę nie dając możliwości zakupu 1.

- Dwa: Przecież przez rok daje free upgrade KeyScrambler.
To, że będzie działać później nie jest pewne przy chorym cyklu wydawania jak dotąd 2 dużych aktualizacji Windowsa w roku.



SpyShelter szyfruje klawisze w większości aplikacji nie potrzebuje dodatkowych wtyczek helperów specjalnych dla każdej oddzielnie.
Jest też jedyną mi znaną aplikacją na świecie która szyfruje konsolowe aplikacje, np. Far manager plików (korzystam często, wpisywanie hasła FTP itp)
Nie daje rady tutaj ani zemana ani KeyScrambler (chyba że ktoś z Was mi podpowie, zna jakiś inny)
Dużo aplikacji specjalistycznych naukowych, wojskowych nadal używa konsoli.

Każdy program ma w sobie coś czego nie ma inny
(W keyscrambler podoba mi się grafika, wizualne przedstawienie.)

i przeliczanie tylko złotówek nie zawsze ma sens i nie daje oczywistego wyboru.
To się tyczy wszystkiego nie tylko wspomnianych programów.
SpyShelter Premium + Avast Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol - przez Elektron - 24.10.2017, 23:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości