Win10 - prosta obsługa, komputer rodzinny i do gier
#28
Hej,

no tak, za szybko pisałem i za mało informacji podałem Smile

- kopia zapasowa - dla systemu utworzony obraz narzędziem systemowym Windows 10, zaraz po konfiguracji zabezpieczeń (obraz na innej partycji i płyta CD/DVD do rozruchu). Uważam, że w moim przypadku jest to wystarczające, gdyż prawie niczego nowego nie instaluję (ewentualnie wersje portable programów) oprócz gier ze Steam, a jeśli padnie cały dysk fizyczny, no to wtedy trudno...
- kopia dokumentów - dwa osobne dyski jako NAS, dwa osobne dyski na USB (podpinane tylko do wykonania kopii) - w sumie 4 osobne dyski, co około miesiąc synchronizacja wszystkiego FreeFileSync - „Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili”,
- AppGuard + NVTERP - wcześniej ktoś polecałtem duet, więc przetestowałem i dobrze razem pracują, to znaczy że nie sprawiają większych problemów,
- Chrome + dodatki - pomyliłem się, nie używam już Disconnect a Decentraleyes, dodatkowo właśnie korzystam z Cookie AutoDelete (po zamknięciu zakładki czyści ciasteczka, chyba że ma stronę na mojej białej liście), domyślam się że to podobne do self destructing cookies.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Win10 - prosta obsługa, komputer rodzinny i do gier - przez rafi84tek - 17.03.2018, 20:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości