Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania
#1
Nie wiem, czy ktoś z Was spotkał się z podobnymi objawami...jeśli tak i udało się to rozwiązać, proszę o jakieś informacje i wskazówki. W czym rzecz
- od ok. 2 tygodni, może nieco mniej...trudno mi to określić dokładnie...mam problem z otwarciem strony logowania do konta na Pekao24 (bank PKO SA)
- strona ładuje się baaardzo długo i jeśli już się wyświetli...zamiast komunikatu o przekroczeniu czasu...to wyświetla się jakby w jakimś uproszczonym trybie HTML...wszystko jedno pod drugim w linijkach, jakieś linki ale nie da się wejść na konto bankowe
- rzecz dzieje się na XP i Viście na pewno na Firefoksie,na steraj Operze, na innych wynalazkach, które te systemy obsługują strona się ładuje...i nic
- dziwne, że strona banku na tych obydwu systemach ładuje się na IE, choć jakby wolniej
- na Win 7 wszystko działa OK na Firefoksie.
Czy ktoś wie, czy bank zmienił jakieś zasady bezpieczeństwa?...dzwoniłem na infolinię i rozmawiałem w tej sprawie z dwoma osobami...obydwie potwierdziły, że nic się nie zmieniło i że nie było podobnych sygnałów.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez ichito - 05.03.2017, 18:37
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 10:38
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 21:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości