Chrome v.50 - koniec wsparcia dla XP i Vista
#3
To spore uproszczenie Apocalypse...200 zł to możemy mówić o licencji za system, ale zmiana systemu wiąże się u sporej liczby użytkowników z zakupem nowego sprzętu...albo patrząc inaczej - zakup nowego sprzętu "nagania" nowych użytkowników nowszych systemów (właściwie bez żadnej przesady można użyć słowa "zmusza"). Wtedy już nie mówimy o kwocie 200 zł, ale co najmniej 1200 i to przy minimalnych wymaganiach wobec sprzętu...to nie jest już tak łatwe do przełknięcia w wielu domowych budżetach.
Poza tym zapominamy jeszcze o jednym argumencie - świadoma decyzja o korzystaniu z tego systemu, mimo realnych możliwości finansowych na jego zmianę. Jeśli funkcjonalność jest wystarczająca, nic się nie chrzani, to jaki mam rozsądny powód, by coś zmieniać? U mnie od lat pracujemy na XP, od ok. 2-3 dodatkowo na Viście i póki co nie wiedzę potrzeby, by coś zmieniać w tym zakresie i myślę, że sporo ludzi jest w podobne sytuacji.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Chrome v.50 - koniec wsparcia dla XP i Vista - przez Apocalypse - 18.04.2016, 07:02
RE: Chrome v.50 - koniec wsparcia dla XP i Vista - przez ichito - 18.04.2016, 08:21
RE: Chrome v.50 - koniec wsparcia dla XP i Vista - przez Apocalypse - 18.04.2016, 08:57
RE: Chrome v.50 - koniec wsparcia dla XP i Vista - przez Konto usunięte - 18.04.2016, 08:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości