Strona Keriver przestała istnieć...
#1
Ze smutkiem znalazłem dziś informację o zamknięciu strony znanego producenta rozwijającego programy do backupu. - próba wejścia daje w odpowiedzi komunikat "Network error". Sprawdziłem i dwa źródła wskazują wygaśnięcie strony z dniem 12 lutego 2016 - strona nie została wznowiona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wielka szkoda, że program odszedł "do krainy cieni" bez żadnych wcześniejszych sygnałów i zapowiedzi. Był wielokrotnie u nas omawiany i polecany jako niezawodny i prosty w działaniu sposób na tworzenie i przywracanie kopii systemu....sam używam go od ok. 5 lat (może więcej), nigdy nie zawiódł mnie w swojej pracy i nie mógłbym o nim złego słowa powiedzieć.
Co prawda nie był rozwijany już od 3-4 lat i jakoś ucichło o nim wtedy, ale wszyscy chyba mieli nadzieję, że wyjdzie w końcu nowa wersja wspierająca Win 10 - nie wyszła niestety, ale program i tak obsługuje systemy do Win8 włącznie, więc póki co wiele osób może  z niego korzystać.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Strona Keriver przestała istnieć... - przez ichito - 22.03.2016, 08:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości