OPSWAT Metadefender Endpoint Manegement
#3
(29.02.2016, 08:51)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale rozumiem, że to płatne rozwiązanie?...szkoda, bo ostatnio pojawiły się darmowe aplikacje z podobnymi funkcjonalnościami od Avasta i Sophosa.

Jak zakładałem konto, żeby przetestować OPSWAT Gears, to samo rozwiązanie było darmowe, ale ograniczone w kwestii ilości monitorowanych urządzeń. W momencie, kiedy przystąpiłem do testów, czyli w dniu pisania tego tematu, usługa nazywa się już OPSWAT Metadefender i po zalogowaniu do portalu widzę, że jestem w posiadaniu licencji Metadefender Endpoint Management z adnotacją licencyjną: "API is being processed, please check back later" i ograniczoną ilością możliwych do podłączenia urządzeń: 25. Na chwilę obecną nie widzę żadnych dodatkowych ograniczeń, ale nie wiem co stanie się, kiedy status API licencji dla MEM się zmieni.

Jeśli mówisz o

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, to on nie daje tak sporych możliwości w monitorowaniu ustawień systemu, co Metadefender. Sophos pełni rolę endpoint-AV sam w sobie, podczas gdy MEM monitoruje ustawienia systemu i zabezpieczeń, dając jednocześnie możliwość skanowania z wykorzystaniem chmury.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: OPSWAT Metadefender Endpoint Manegement - przez nikita - 29.02.2016, 12:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości