Pogawędki VII
Gdzieś słyszałem "Kim Dzong Drugi" zamiast Kim Dzong Il Tongue
ahahaha ten koleś od podsłuchu mnie totalnie rozjebau XDDDD nie :p nie ma nawet takiego słowa jak rozjebau :p jest inne :p ale to nawet nie istnieje :p
Znam jeszcze takie dziwne słowo "papf", nikt nie wie co znaczy, nawet twórca słowa czyli Eru.
Ratatui napisał(a):Plati kiedyś miał pretensje do mnie, że miałem Kim Dzong Ila w avatarze a teraz sam komuchów ma w avatarze Smile


Ja nie miałem jeszcze żadnego komunisty w avatarze; Mówiłem kiedyś o tym zbrodniarzu Kimie w twoim avatarze, który doprowadzil do śmierci co najmniej 2 mln obywateli a o ogolnym poziomie zycia w KRLD nie wspominajac.


Dodano: 4 sie 2011, o 18:30

Eugeniusz napisał(a):Gdzieś słyszałem "Kim Dzong Drugi" zamiast Kim Dzong Il Tongue


To powiedział Szpakowski odczas meczuBrazylia - KRLD na Mundialu w RPA Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
w regulaminie jest określone czy takie tematy jak ten od podsłuchu założył są na tym forum legalne? [nie chce mi się sprawdzać]bo jak jest jasno napisane,że NIE WOLNO to on jest depilem [no ten co się depiluje :p]Grin bo ma pretensje niewiadomo do kogo XD
Jest, że łamanie prawa będzie karane Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Trzeba zrozumiec bidule: potrzebowal tego, zeby udupic swoja przyszla eks-zone.
przecież mógł ją udupić inaczej >> zero romantyzmu
A tam... Wiesz co miedzy nimi bylo? Wink
Co wy sie przejmujecie jakims gościem który najpierw złamał regulamin a później nas zwymyślał? Wrzućcie na luzSmile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
zapewne do dópy związekGrin
Na pewno do dÓpy Wink
kamil10506 napisał(a):Na pewno do dÓpy Wink

Przestań, ja lubię czytać posty shinjiru Smile,
shinjiru, nie przestawaj i pisz dalej
Za te anusy, to wam zaraz nasz dyktator Mateusz przydzieli po warnie. Chyba, że faza już mu się skończyła Smile
Pirz, pirz Wink
Nie, spoko. Już się przestaje nabijać Smile
------------------------------------
Fazę to on ma non stop...
Mam taki dylemat. Wyobraźcie sobie, że zostaliście sklonowani. Spotykacie swojego klona i uprawiacie z nim seks. Czym to będzie? Zaawansowaną formą masturbacji, czy może aktem homoseksualnym?
Ja piernicze, ktostam...mi już przeszło, widać Tobie jeszcze ten klej trzyma Grin

Swoją drogą wkurza mnie już mój podpis, zmieniam na normalny. Może jeszcze kiedyś.
Od jak dawna MS nie sprawdza autentyczności systemu podczas pobierania plików z ich strony?
Kumpel mi to pokazał i trochę mnie to zdziwiłoGrin
ktostam napisał(a):Mam taki dylemat. Wyobraźcie sobie, że zostaliście sklonowani. Spotykacie swojego klona i uprawiacie z nim seks. Czym to będzie? Zaawansowaną formą masturbacji, czy może aktem homoseksualnym?

Hmm ciężka sprawa. Przemyślę to.

Wiesz, ja się zastanawiałem czy ''autoalarm" znaczy alarm automatyczny czy samochodowy.
ktostam napisał(a):Mam taki dylemat. Wyobraźcie sobie, że zostaliście sklonowani. Spotykacie swojego klona i uprawiacie z nim seks. Czym to będzie? Zaawansowaną formą masturbacji, czy może aktem homoseksualnym?


Nie uprawaialbym seksu z klonem ale odpowiem:
Jeśli klon będzie tej samej płci co ja, to będzie to drugie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości