Pogawędki VII
Coś Ty Cool Zreszta zaraz sprawdze na paczkach, wynik bedzie powyzej 100%, zobaczycie. Dlugo, naprawde dlugo szukalem idealnego zestawu i w koncu znalazle. W Mega Antivirus jest nawet sejf danych. Moge tam bezpiecznie przechowywac hasla, numery kont bankowych, kody PIN, itp. Polecam!
Słyszałem też, ale nie wiem czy to prawda, że Security Shield Pro potrafi wykryć i skutecznie blokować nie tylko zagrożenia "0 day", ale również stosuje jakieś tajne, opatentowane algorytmy wykrywania zagrożeń z przyszłościGrin
No i do tego Mega Antivirus oraz skaner MKS (to chyba ta najnowsza wersja rozwojowa tak?) tworzą z Twojego zestawu istną fortecę.
Meir chcial zrobic DDoS???
jak nie, jak tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Słomiany miał zapał, bo się skończyło na braku kasy Wink
Jakby zapłacił i zlecił, to by nas DDOSowali, pewnie by root-admin wysmarował posta nawetTongue
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Tak @Ktostam, masz racje: Security Shield jest naszpikowany nowoczesna technologia. Nawet moglem go uzywac bez Mega Antivirus, ale stwierdzilem, ze potrzebuje jeszcze bardziej zaawansowanego zabezpieczenia. No i ten sejf... W koncu wiem, ze moje dane sa bezpieczne. A MKS, to wiadomo: esencja zabezpieczenia. Oczywiscie uzywam wersji rozwojowej: v20. Z tajnych zrodel, ale na pewno wyjdzie wersja stabilna, bo MKS to wszak ( Wink ) najszybciej rozwijane oprogramowanie zabezpieczajace. Szczegolnie czesto aktualizuja bazy.
Coście dziś rano jarali?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
No i wykrywalność też niczego sobie. W ostatnich testach AV Comparatives miał coś około 117%.
Możesz Kamil podać wynik skanu na paczce malware z jutra? Ciekawi mnie wynik wczorajszego buildu MKSa.
Sam nie mogę sprawdzić bo mi się X-y w DOSie posypały i dlatego piszę teraz z pilota od klimatyzacji.
Ja myślę, że #ReRef to jego projekt.
Ktostam, na pewno Smile
Ale na serio, to on powinien sie isc leczyc.
A slyszales o tym, ze spece z Security Shield zlamali kod GPCode? Ten najnowszy.

Nie no ktostam, rozwaliles mnie tym pilotem Grin
A wynik MKS to: 300/246. Byloby pewnie lepiej, gdyby wlaczyl zaawansowana heurestyke. Jutro bedzie lepszy wynik, bo wydaja nowa wersje. Calkiem nowa. Bedzie calkiem nowa technologia.
kamil10506 napisał(a):A slyszales o tym, ze spece z Security Shield zlamali kod GPCode? Ten najnowszy.


Nie, zapodaj linka jak możesz.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Tommy jak widzisz FTP jest w nienaruszonym stanie..ostatnio wystawiając 2 paczki po 10 sztuk od tak sobie nawet nie dawałem na ftp aby nie zaśmiecać,nawet gdybym dostał kiedyś Bana to na pewno nie czepił bym się z tej złości za ftp bo z niego korzysta prawie całe forum więc po co miałbym utrudniać innym forumowiczom...Ja po prostu jestem w gotowości gdybyś nie miał czasu itp. to wtedy wrzucę paczkę na ftp..
A to że czasami się przekomarzamy to nic w tym złego po prostu wymieniamy się poglądami Wink i na pewno możesz liczyć z mojej strony że twój upload jest bezpieczny w moich rękach,rękach 27 latka którego zabawy kosztem innych nie "rajcują"
Avast! Internet Security v8.0.1482
kamil10506 napisał(a):A slyszales o tym, ze spece z Security Shield zlamali kod GPCode? Ten najnowszy.

No to kiepsko, bo używałem go do szyfrowania poufnych danych :/ . Teraz muszę poszukać nowego rozwiązania...
Zainstaluj Mega Antivirus. Szyfruje w standardzie AES-9560. Jako pierwsi na rynku.


Dodano: 04 sie 2011 12:06

Tommy, to jest scisle tajne jeszcze. Poczekaj spokojnie, to poinformuja o tym.
A swoja droga wiecie, ile Meir mial lat? Bo zachowywal sie, jak walniety 16latek...
@KaMiL a czasem takiego cuda nie masz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Ja 33 więc chyba najstarszy, ale mniejsza o to.
Wiesz, z czasem człowiek dochodzi do pewnych wniosków, nie zamierzam nikogo przekonywać, czy się chwalić. Jak czytam moje pierwsze/dalsze posty to się sam z siebie śmieję, że takie kulfony waliłemWinkAle po nitce do kłębka, inaczej się nie da.

@piotrex, dawaj na FTP, dlaczego nie? nie rozumiem cię terazWink

Ja jak tez jakbym miał bana, to mam i też honor, nie zniszczyłbym pracy, którą ja i ktoś włożył. Trzeba być naprawdę bez serca, żeby to zrobić.

Ja jestem user-fiendly, a przekomarzać to i tak się będziemy nie raz, byle normalnie ;P

Dziś paczki raczej nie będzie; Jestem u wujka/budowa domu/nie da rady bo zaklepałem, jutro pewnie

Oj, przeczytałem na czerwono, jak nie pasi to przenieść do pogawędekWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Mówiłem żeby promować abstynencję, mówiłem??
Kurza twarz... Nie wiedzialem, ze to wirus Facepalm
Co mam teraz począć?
WTW: dobrze, ze Security Shield jesf wiarygodny.

Geniu, ale ja...ale, ja.... Ja nie wiedzialem, naprawde Sad
Piotrex44 napisał(a):@KaMiL a czasem takiego cuda nie masz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Stronka, ładny RogueCool
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości