Pogawędki VII
Nie telefon Tongue Na 3 lata, a tam neta brak gdzie mieszkać będę i potrzebę mam :p
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
ja mam Iplus 40Gb w dzień i 100Gb w nocy nie idzie tego wykorzystać Tongue Za niecałe 2 miesiące kończy mi się umowa i przechodzę do Play 79zł/19Gb lepszej oferty nie ma.
no a z tym telefonem to chodzi mi o wczorajszy dzień Lol
Avast! Internet Security v8.0.1482
Aaaa... A już działa Tongue
Danke za pomoc Smile

19GB to chyba dla mnie za mało, mam zamiar korzystać jak z normalnego neta i skype się przyda, więc nie wiem, czy takie 19GB nie będzie za mało Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Dziwne jak ja tylko dzisiaj od 20 dnia wczorajszego do 11 dnia dzisiejszego - po formacie - mam już transfer ponad 3 GB (dobrze, że łącze stałe Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
To w takim wypadku Iplus bo w Play już większego limitu nie ma :/no ale też musisz się dostosować do tego jakiej sieci będziesz miał tam zasięg Hsdpa...

no ale Eru licz się z tym że od 00-09 nie liczą Wink
Avast! Internet Security v8.0.1482
Ta tylko, że ja w tych godzinach w tyg nie siedziałbym (szkoła by się kłaniała Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Ti-Mobile daje 35GB za 98zł netto + od 00:09 blueconnect noc ;p i tam gdzie bd mieszkać, jest HSPA+
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Kurde człowieka chwilę nie ma, a wy tyle napisaliście na forum ;p

Mam jakoś ograniczony dostęp bo płyta główna mi padła w laptopie i jakoś nie mam pojęcia co z nim zrobić. Sama płyta na allegro 420 zł, a używka mego lapka to ~900 zł i weź tu bądź mądry - dobrze iż dysk cały.

Wakacje pełną parą ... idzie się wkurzyć, bo jeszcze opalenizny dobrej nie złapałem.

Pozdro
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Masz pecha None2 Najpierw dysk, teraz płyta...
Ostro spamujemy Smile
Hmmm gdybym zachciał wymienić części u siebie musiałbym:
- wymienić klawiaturę: czasami wypada strzałka do góry, najczęściej podczas pracy w terminalu //powiedzmy 5 dych
- napęd //pierwsza rzecz // następne 5 dych
- coś z matrycą jest nie tak, czasami mryga, zresztą w pobliżu prawej krawędzi jest wyraźnie ciemniejsza // nie mam pojęcia
- sprawdzić co jest nie tak z portami USB - przylutować?

Nie ma co, czekam do osiemnastki.
Jakby ktoś potrzebował obrazów W7 z SP1, to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

można sobie zassać za darmo, zupełnie legalnie, oficjalne obrazy z MS.
Jedyny minus, to brak obrazów z wersją PL.
Cytat: Here you''ll find the official links for Windows 7 SP1 in Chinese, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Korean, Norwegian, Portuguese, Spanish and Swedish.
Ktośtam, ja mam lepsze źródłoGrin
Nie każdy mam subskrypcję MSDNSuspicious
Oj tam, i tak z tego nie korzystam.
Eugeniusz napisał(a):Oj tam, i tak z tego nie korzystam.

No ładnie. Ty masz i nie korzystasz a ktoś tam inny piraci. Ehhhh...
Nic już nie programuję to co mam z tym robić? Za dwa tygodnie i tak będzie tego koniec Smile
Zapisz sobie klucze licencyjne Grin
Minął miesiąc wakacji. Niedobrze Sad
Jakoś tak szybko przeleciały :/
Każdy program z rodziny *meter, np. netmeter, dumeter, bwmeter. Sprawdzisz jakie masz transfery upload/download np. w czasie miesiąca.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości