Pogawędki VII
Aha
Łeee ja mam padnięty napęd, nie mam jak zainstalować w cywilizowany sposób systemu operacyjnego Tongue
Debiana i Ubuntu 11.04 instalowałem przez sieć, po kablu. Ubuntu 10.04 instalowałem z dysku, emulując napęd w pamięci Craze, podobnie zrobiłem z Fedorą 15 i PCLinuxOSem.

Windows przywracam z obrazu Acronisa. Jak obraz się uszkodzi, to będzie koniec.
Nie szybciej pendrivem? Grin
Pascal, jesteś n-tą już osobą która mi to proponuje Sad).
Jak podłączysz pendrive, to nie wyświetla się na liście dysków twardych? Bo u mnie tak jest. Dopóki nie podłącze, to nie ustawię priorytetu pamięci USB.

Tak poza tym: Czemu używasz archaicznego K-Meleona? Grin
Nic takiego nie ma. Zresztą zapytaj się wujaszka Google "toshiba m45 boot from usb".
K-Meleon? Zainstalowany podczas moich walk z lekkimi przeglądarkami. Został jako rezerwa. Archaiczny? Nie. Raczej odrobinę dojrzały Smile

//muszę wytrzymać z tym notebookiem tak gdzieś z rok, wtedy odziedziczę może laptop brata Tongue
Rozumiem, że nie muszę szukać, bo nic nie znajdę Tongue
Nie lubię dojrzałości programów czy systemów, bo dla mnie są po prostu przestarzałe.
Czy temperatura procesora 44 C (AMD Phenon II X4 945) w spoczynku i podczas 15 minutowej gry jest odpowiednia?
Pytam bo nie wiem czy muszę go odkurzyć w trybie pilnym czy może jeszcze tak po chodzić.
Chodzi o to czy się nie przegrzewa.
Temperaturę sprawdziłem w BIOSie.
W Current SYSTEM Temperature pokazuje mi 30 kilka stopni Nie jest za wysoka?
Uruchom OCCT i daj na test z godz - może 2 jeżeli temp będzie za wysoka to program zakończy test i wtedy będziesz wiedział przy jaka temp jest za wysoka - lub poszukaj na googlach jaka temp jest max dla tego proca a jaką masz aktualnie - jeżeli różnica pomiędzy max a tą co masz jest w granicach 10 powiedzmy 20 st to według mnie nie masz się czym przejmować - no ale mogę się mylić - i nie napisałeś czy chłodzenie box czy inne Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Spokojnie, temperatury masz w normie. Odkurzanie komputera nie jest jakimś wielkim obowiązkiem. Poza tym, teraz te komputery mają tak zaprojektowane chłodzenie, że mało się kurzy w środku.

70*C nie jest krytyczna, ale wysoka.

Też wiadomo, że jak ktoś odpali aplikację, która żre procesor 100%, to nawet odkurzony się nagrzeje.
Mam boxowe chłodzenie
Sory że tak dupę zawracałem ale z przyczyn bardziej złożonych nie wyciągnę pudła spod biurka a nikt w domu nie lubi tego robić Tongue
Gieniu a na jakie studia po technikum ? Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Informatyczne? Gdzie to nie wiem. Na pewno nie Radom Tongue
nah trzeba się będzie zara na linuxa przesiąśćbtw. jak w ogóle potwierdzać polecenia wklepane w terminal? Bo biore enter i mam wpisać hasło [potwierdzić],ale się nie da Craze
Jak wpisujesz np.
sudo apt-get install vrms* <enter>
i poprosi o hasło:
sudo password for bozydar:
||
to wpisujesz normalnie hasło. Nic się nie pojawi (żadne gwiazdki, słoneczka), ale system to "zobaczy"
*vrms to "wirtualny Richard Stallman". Jak go zainstalujesz i wpiszesz w konsoli vrms to Ci się wyświetlą pakiety z zamkniętym kodem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Teściki przeglądarki Dolphin HD @SGS Smile
Jaki śmieszny sidebar na forum Smile
wydaje mi się że już za dużo tego wszystkiego forum powinno być proste i bez zbędnych dodatkówTongue
Szkoda że mam komputer na gwarancji i kartę graficzną od nvidiiWall
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
To źle że masz komputer na gwarancji i kartę Nvidii? Ja tam bym się cieszyłWink )


Dodano: czwartek, 28 lipca 2011, 13:49

Szybko rośnie liczba "lubiących" na Facebooku.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości