Pogawędki VII
Tak to niderlandzki Wink
Piątek, piątek, piątek.... Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Straciłem rachubę czasu, instytucja końca tygodnia dla mnie nie istnieje (do września) Grin.
A wiecie, że ja też nie wiedziałem, jaki dzisiaj mamy dzień? Smile
Ale ta sielanka nie będzie trwała długo None2 Wakacje zawsze mi szybko mijaja.
ktostam napisał(a):Dżizas krajst co my tu wyprawiamy. Piątkowa głupawka. Jeszcze trochę i będziemy pisać w systemie binarnym.

Mówisz i masz:
01000011011011110010000001110100011000010110110100111111
O żesz ty, rzeczywiście zwariowaliśmy Smile
Ktostam, nigdy więcej nie dawaj linków z muzyką Rebeci Black Smile
Jedno brzydkie słowo a tyle cyferek
01000110011101010110001101101011
Wiecie może, czy dla Kadu dla Windows dostępne są jakieś dodatkowe themesy dla okna rozmowy ? Bo te co są w programie nie są za specjalnie, a chciałbym mieć jakiś prosty motyw, ale jednocześnie żeby chociaż jakoś wyglądał Tongue
A może chodziaż wiedzie, gdzie kadu trzyma se te motywy pod Windows''em to bym se jeden taki ładnie wyedytował i używał... Smile
I może jakaś porada, czy można stuningować bardziej okno rozmowy niż na to program pozwala ? Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Dla mnie najprostszy wygląd jest najlepszy, bez bajerów jeśli chodzi o kadu i nie tylko. Chwilę go używałem.
Dalej lecę na GG7.7Grin W sumie mało z tego w ogóle korzystam. Wyższe numery GG to porażka. Rzeczywiście jedynym wyjściem jest tutaj korzystanie z kadu.

Niestety nie wiem gdzie są motywy.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Tommy: rzeczywiście Wink
A mi GG 10.5 odpowiada. Oczywiscie po uzyciu GG Tuner i GG BannerKiller.
Ja na kadu przeszedłem z WTW Tongue

GG nigdy więcej... Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Ja sie do GG przyzwyczailem... Moze po formacie zmienie na Kadu Tongue
Ja tam lece na nim, jabber też działa więc jest ok Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
A pidgin??
No i jeśli chce się miec kontak z numerami powyżej jakiejś tam liczby (chyba 17mln) to musi być GG10 albo kadu/pochodne obsługujące gg.

-----------
Zmieniło się powiadamianie forum na pocztę dziś w południe, jest krótsze Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Pidgin instaluje dodatkowe biblioteki w moich dokumentach, a ja nie lubię mieć bałaganu i dodatkowych rzeczy, których nie używam, dlatego wybrałem Kadu Tongue
Chociaż może Pidgin też by był dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek wygląd na WIndowsie mają bardzo podobny Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
ja już od paru lat używam aqq ma wszystko co trzeba i nie sprawia większych problemów
A mi AQQ nie przypadło do gustu. Nie wiem dlaczego Smile Po prostu mi nie odpowiada...
Miranda?
Nie używałem, konfiguracja na ten czas mnie przerosła, może kiedyś Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości