Pogawędki VII
NAWAŁNICA!!!!!!!!!!!!
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
pod krakiem cisza
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
W Poznaniu leje, ale bez burzy Sad
Im bliżej do piątku, tym bardziej mi się nie chce...
Byle do piątku Tongue
Chociaż co ja gadam, ja mam wiecznie wolne teraz :p
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Zazdroszczę Ci Mateusz Grin
Teraz patrząc z perspektywy czasu, to okres szkoły średniej i studiów, to były piękne czasy...
Chyba się starzeję:crazy:
Najszybciej po dzieciach poznasz ile to już lat masz Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
A ja mam wolne teraz aż do października Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
ERU: Pozazdrościć tylko twojego wolnego... ja mam urlop do 1 września...Grin ale patrząc co się dzieje za moim oknem to bym już chyba wolał iść do pracy.
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Popatrzyłem sobie pogodę długoterminową i od sierpnia zaczyna się konkretnie ładna pogoda u mnie, więc chyba muszę sobie jakieś wolne zaplanować Grin
Eru-student Grin
Patrzac na mojego brata, to studia sa najpiekniejszym okresem zycia
Pod jednym warunkiem, że masz dobrą wytrzymałość na natłok nauki po kilkumiesięcznej olewce,zaczyna się kilkutygodniowa masakra.Jak dasz radę tow większości masz spokój. JAk nie to pozostaje jedynie uczyć się na bieżąco.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
E tam.. Dzisiaj słoneczko nie wyszło nawet, cały czas jest pochmurno, ale przynajmniej nie pada, to są jakieś plusy Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
U mnie pada od wczoraj w sumie non-stop.
No ale teraz "pokutuję" za gorący i zupełnie bezdeszczowy tydzień na Teneryfie Tongue
E tam... po prostu u nas ostatnio jak zwykle... Mały kraj, a zmian w pogodzie tyle ile humorów w polskim rządzie Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
W Poznaniu pada od wczoraj wieczorem. Co za lato...
Trzynaście cali to jednak jest mało Tongue
Ale cóż Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Wall wypełniam wszystkie pola poprawnie do tego fałszywe dane ;d przepisuje antybot klikam akceptuj i pupa


Dodano: 21 lip 2011 16:58

poprawka UDAŁO SIĘFacepalm w końcu


Dodano: 21 lip 2011 17:02

zainstalowałem windows live messenger ciekawe czy sie opłacało XD
U mnie piękne słoneczko za oknem, ale już na niebie widać nadciągające ciemne chmury w oddali.


Mint LMDE Xface x64 ... i czeka mnie kolejny format, bo trochę się posypał po aktualizacji (991 pakietów, łącze 1 mbit i ja jeszcze jestem spokojny).
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
ej to całe tworzenie dokumentów w wordzie za pomoca word app w win live jest cały czas darmowe bez ograniczeń? Czy oni nie tracą aby na tym?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości