Pogawędki VII
Popraw literówkę Mateusz Grin
Kamil...bo ja tak mam, że się budzę tak wcześnie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Jasne, nie wierze Grin
No wiesz, nie wszyscy leżą odłogiem na wyrku do południa jak TY Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
A dlaczego jak JA? Ja wstalem o 9. Z tego co wiem, to nie jest poludnie.
Panowie kupował z was ktoś może kawy na allegro zagraniczne? Kusi mnie spróbować czy to aż taka różnica zamówić taką Lavazzę albo nawet tego Jacobsa. Cenowo wychodzi to samo w co w Polsce, ale pytanie czy warto?

Pogoda piękna słoneczna jak ktoś pyta.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
buri napisał(a):Panowie kupował z was ktoś może kawy na allegro zagraniczne? Kusi mnie spróbować czy to aż taka różnica zamówić taką Lavazzę albo nawet tego Jacobsa.

Taką do ekspresu ciśnieniowego, sypaną, w torebkach, rozpuszczalną?
SpyShelter Firewall
kamil10506 napisał(a):Wiadomo cos o becie Mamutu 4?

Nie ma nic takiego.
w nocy deszcz lał, a teraz ledwo coś słonko wyszło; polska maluczki acz zróżnicowany pogodowo krajWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Raczej ekspres odpada bo jeszcze w domu nie ma. Sypana lub w ziarnach bo młynek posiadamy. Czasami dostaję kawę ze stanów w ziarnach i porównując do tego co u nas w sklepach to my mamy syf, a nie kawę Wall Ja student biedny więc wiesz ... ale poczytałem i tak myślę iż złoże się z rodzeństwem to może rodzicom mokę zafunduje na rocznicę (80-100 zł to nie wydatek) - od czegoś trza zacząć. Poczytałem o szkodliwości zalewania wrzątkiem kawy i teraz trochę chyba przystopuję z piciem.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Czy tylko ja tak mam? Chodzi o krzaka.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

U mnie ten problem nie występuje Gieniu
rodzina wozi kawę w ziarnach ze szwajcarii (na bieżąco świeżo zmielona) to jest różnica do polskiej mielonej z sklepu.

a czekolady jakie pyszne, polskie się nie umywająWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Bo wszystko, co jest importowane do Polski jest gorsze. Czekolada chociażby tej samej firmy lepsza będzie w Niemczech niż w Polsce. Nie mówiąc o kawie, np. Jacobs
Cola też ma inny smak Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Jedna sugestia odnośnie "fejsa". Zamiast Avira Hong Kong (?) lepiej polubić całą Avirę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, chyba że administracja ma sympatię do tej byłej brytyjskiej koloniiWink
Wyszedł nowy Sysinternals Suite, a wraz z nim m.in nowy Proces Explorer 15.0 z dodaną obsługą monitoringu GPU
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Gieniu uwaga uwzględniona Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Wiedziałem :/
Nie chce mi się bawić w naprawianie, robię format i dopiero wtedy wznowię testowanie...
opłaca się właściwie używać Advance System care 4? bo promo jest w jednej gazecie na wersje pro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości