Pogawędki VII
Rzeczywiście dzisiaj gorsza pogoda :/
@KaMiL to Ty już po wakacjach? Pewnie za testowanie się zabierasz już co?Tongue
Trochę u mnie pada.
podobno prawie cały przyszły tydzień ma być takiTongue
U mnie właśnie nadciąga granatowe niebo ... chyba że jak zwykle skręci i nici z deszczu.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
hehe to tak jak w Poznaniu - czekam na wielką burzą i zawsze przechodzi bokiemFacepalm
Kurde nie wyspałem się, wróciłem późno w nocy a o 4 rano tak zaczęły strzelać pioruny że jeszcze w życiu tak głośno ich nie słyszałem .
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
bardok206 napisał(a):Kurde nie wyspałem się, wróciłem późno w nocy a o 4 rano tak zaczęły strzelać pioruny że jeszcze w życiu tak głośno ich nie słyszałem .

a z jakiej części PL jesteśGrin
świętokrzyskie
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
U mnie powoli grzmi.... ciekawe kiedy będą te słoneczne dni bo jak narazie to jest parno i pada XD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Właśnie nade mną są Grin Ładnie się błyska za oknem, będzie disco! Fajnie to wygląda tak niewielka, ciemna chmura, płynąca po niebie bardzo nisko, a czy się rozpada to kto to wie.

---Edytka---
No i pada ...
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Jest i u mnie.
I tak grają na Orliku Grin
a w Poznaniu właśnie słoneczko świeci o zero deszczuTongue
Czy F-secure IS 2012 beta jest po polsku?
tak
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
dzięki.
wysłałem zgłoszenie do beta testów. zobaczymy co z tego wyjdzie, bo sądząc po opiniach to zapowiada się ciekawy produkt.
ja ostatnio się zgłosiłem i pozmieniali tą rejestracje kiedyś tylko email potwierdzenie maila i był klucz teraz trza było wypełniać formularze potwierdzić adres i na koniec nie ma klucza trzeba czekać na weryfikacje
Dokładnie. Chyba ze 3 strony formularza musiałem wypełnić Grin
Zapiszcie się do Emsisoftu.
Wystarczy napisać wiadomość na forum do administratora i dostajecie dostęp do bugtrackera, EAM 6.0 i OA 5.0.1Suspicious


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości