Pogawędki VII
Hmm muszę pojechać z psem do lecznicy.
Coś jest nie tak z przednią łapą.
A jaka rasa pieska?

Dzięki Tommy za wytłumaczenie Smile
Łoj. Jedź. Mój amstaff też miał coś z łapą, dostał maści Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Mieszaniec jamnika szorstkowłosego. Zabrałem ją ze schroniska.
Fajne te Google+. Jeszcze wymaga nieco dopracowania, ale póki co zapowiada się nieźle...
Jedz, jedź. Może się na coś nadziała...


Dodano: 06 lip 2011 12:32

No i na cholere kolejny serwis spolecznosciowyFacepalm
Podejrzewam uraz. Ma jakieś dziwne zgrubienie w okolicach nadgarstka.
To może bąbel? Może ktos ją użarł? Po prostu pojedź do weterynarza.
Ech, tez chcialbym miec pieska.
Aj, sprawdzi to lekarz.
Ostatnie pytanie dotyczące SB Smile
Jeśli cos sciagne w piasku, to zeby przniesc to na normalny dysk, to wystarczy wejdsc do folderu SB i przeniesc, czy cos jeszcze zrobic?

//sorki za bledy. Klikam na komorce.
Jest takie coś jak szybkie przywracanie...

Boże może najpierw zapoznaj się z programem...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Możesz użyć opcji usuwania zawartości (jeśli ściągnąłeś np. instalator), jest tam opcja przywrócenia do folderu.
Wygląda to tak:
1. Za pomocą uruchomionej w Sandboxie przeglądarki pobierasz instalator, "zapisujesz" go na Pulpicie. Sandboxie zapamiętuje gdzie chcesz plik zapisać, ale więzi go w swoim kontenerze.
2. Przywracasz plik lub wyciągasz go z piaskownicy przeglądając katalogi w C:\Sandbox
P.S. po pobraniu pliku Sandboxie zaproponuje przywrócenie go do własnej lokalizacji.
Ehhh u mnie rury wymieniają, grzejniki już założyli nowe i teraz nic nie robią bo się spili... -_-" co za pie...kraj.... ekipa "z łapanki" do tego żałość... rotkity mogą przechodzić z linuxa na winde? Bo komoda mi wczoraj na windzie 14 rotkitów wykryła, a wcześniej zanim na linuxa wsiadłem nic... Facepalm
kamil10506 napisał(a):No i na cholere kolejny serwis spolecznosciowyFacepalm


Dla mnie FB, na przykład, pomaga być w kontakcie ze znajomymi i rodziną. Używam także Twittera - stąd czerpię głównie info o nowościach.
Poza tym przydają się przy konkursach Grin
Ale co kto lubi Wink Nie trawię NK - miałem tam konto jakieś pół roku, logowałem się na nie może raz na tydzień i na koniec je usunąłem.
shinjiru napisał(a):Ehhh u mnie rury wymieniają, grzejniki już założyli nowe i teraz nic nie robią bo się spili... -_-" co za pie...kraj.... ekipa "z łapanki" do tego żałość... rotkity mogą przechodzić z linuxa na winde? Bo komoda mi wczoraj na windzie 14 rotkitów wykryła, a wcześniej zanim na linuxa wsiadłem nic... Facepalm

Może to były fałszywe alarmy?
kamil10506 napisał(a):Ostatnie pytanie dotyczące SB Smile
Jeśli cos sciagne w piasku, to zeby przniesc to na normalny dysk, to wystarczy wejdsc do folderu SB i przeniesc, czy cos jeszcze zrobic?

//sorki za bledy. Klikam na komorce.


To zostanie w piasku, potem jak chcesz to kopiujesz z c/sandbox gdzieś
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Dzieki Geniu, Tommy
Eru, jesteś milusi. Właśnie w ten sposób zapoznaję się z programem: PYTAM O RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEM!!! Wszystkiego sie czepiasz. Jak mam wiedziec rzeczy o programie, ktorego nie uzywalem?!
Ja czekam aż będą wolne miejsca Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
mateusxzz napisał(a):Ja czekam aż będą wolne miejsca Tongue

Stuknij mi swój adres Gmailowy na PW, to wyślę Ci zaproszenie.
kamil10506 napisał(a):Jak mam wiedziec rzeczy o programie, ktorego nie uzywalem?!


To bierzesz instalujesz i używasz (tym bardziej, że masz VMware i program ma wersję darmową)... - w necie też są opisy wystarczy poczytać...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości