Pogawędki VII
No ale są wakacje Wall
Wiedziałem, że tak będzie. Kiedy była nauka, to był taki upał, że się nie dało wytrzymać, kiedy są wakacje, pogoda jak pod koniec listopada :crazy:
Dopiero lipiec się zaczął, spokojnie. Jeszcze jest czas.
Może być zimno i w ogóle , ale najważniejsze żeby było kurde sucho. Tylko czekać znów na info w wiadomościach jak ludzi zaleje...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
No tak, chociaż może być sucho i gorącao. Co było rok temu w Rumuni bodajże...
Przypominam tylko, iż LIPIEC jest najbardziej deszczowym miesiącem w roku...
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
W upały mogę zrobić 100x rzeczy na raz, a w takie dni jak dziś.... to dopiero wstaje teraz z łóżka i idę jakieś śniadanie zrobić .
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
No dokładnie. Nic się nie chce.
Nic? Sesja i wtedy nic się nie chce.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
buri napisał(a):Nic? Sesja i wtedy nic się nie chce.

Cieszę się, że ten etap życia już za mną. Ale z drugiej strony, chyba bym wolał wrócić do tamtych czasów, niż pracować... sam nie wiem...
Buri, to uczucie nie jest mi jeszcze znane Smile
kamil10506 napisał(a):Buri, to uczucie nie jest mi jeszcze znane Smile

Wszystko przed Tobą <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

Chcę wykorzystać starego kompa na dysk w sieci domowej - doradźcie mi czy lepiej na nim postawić linuxa typu Debian, etc, czy skorzystać z rozwiązania FreeNAS? Nie będę potrzebował na tym komputerze nic robić - sama wymiana plików.
SpyShelter Firewall
Możesz użyć FreeNAS, będzie mniej roboty. Skoro FreeNAS jest stricte stworzony do NAS, a Ty chcesz tylko to zrobić, to dlaczego nie?
Swoją drogą czytałem już tematy typu "domowy serwerek ze starego komputera" i sporo osób miała problemy z uruchomieniem komputera bez monitora. Obejdziemy to jakoś, nie?
SpyShelter Firewall
Nie wiem na czym miałyby polegać te problemy, ale konfigurować możesz przez SSH czy nawet prehistoryczny <telnet>. Bez monitora.
Eugeniusz napisał(a):Nie wiem na czym miałyby polegać te problemy, ale konfigurować możesz przez SSH czy nawet prehistoryczny <telnet>. Bez monitora.

Czelyndż akceptd Wink
SpyShelter Firewall
Gracie w lotto? Pamiętacie najwyższą Waszą wygraną? Smile
Losy się liczą??
Dycha chyba. Tak to nic poza tym.
raz w życiu miałem tylko 3jkę : ) - 20zł hehe
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Bardok, no to nieźle Smile
Ja w jakiejś zdrapce wygrałem raz 50złCool
Gram czasem jak się większa kumulacja trafi Grin
Nie pamiętam dokładnie najwyższej wygranej, ale chyba coś około €6 :/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości