Pogawędki VII
ktostam napisał(a):No rzeczywiście, trochę za daleko zaszła ta dyskusja Wink Również przepraszam za niestosowne zachowanie.
W ramach zmiany tematu: kto z uczestników forum obchodził w tym roku dzień ojca? Pytam w sensie ilu z nas już zrobiło sobie backup Wink
Ja się przyznaję jako pierwszy Tongue

Ja jeszcze za młody na to jestem oraz nie znalazłem dziewuszki wartej takie wielkiego przedsięwzięcia.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Ja już sam nie wiem co można a co nie można.
Dlatego zrezygnowałem w większości z elektronicznej rozrywki. Zostaje to co mam w domu.
omg zobaczcie sobie to niesamowite

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

niesamowite i to że od 22.06.2011 ponad 820.000 odsłonGrin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Można to inteligentnie wykorzystać. Ponad 500 lat temu Hiszpanie to wykorzystali, tyle że na znacznie większą skalę...
Chłopaki, jak wam sie to widzi ? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Jesli nie ma być wybitnie do gier, to bierz Smile
mateusxzz napisał(a):Chłopaki, jak wam sie to widzi ? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jeśli do normalnego użytkowania to parametry ok no ale jeśli jesteś zapalonym graczem to odpada ze względu na grafikę..
Avast! Internet Security v8.0.1482
No, 64 Bity szyny...
młody daj sobie spokój z takim rozwiązaniem. taki laptop nie nadaje się do niczego. kup porządny sprzęt albo zainwestuj w desktopa. jeśli chcesz albo potrzebujesz laptopa ponieważ jesteś mobilny to musisz uderzać w mniejsze rozmiary coś do max 14" ale jak większość czasu siedzisz w domu to daj sobie spokój z laptopem, poza tym bawisz się w szopie więc dobra karta będzie ważna.

EDIT: właśnie doczytałem - monitor 15.6" 16:9, 1366x768 i błyszcząca matryca -:crazy:
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
bierni napisał(a):właśnie doczytałem - monitor 15.6" 16:9, 1366x768 i błyszcząca matryca -

Większość już jest taka, a mnie tak nie pasuje ta rozdzielczość osobiście. Laptop jak laptop zły nie jest, ale pograć na nim nie pogra. Kwestia podstawowa do czego chce wykorzystywać ten sprzęt w głównej mierze.

Kurde już tak blisko wakacje, a ja nawet ich nie czuję, zero radości.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Dobra chłopaki, ale ja idę do liceum na 3 lata do Warszawy, będę mieszkał w Warszawie i muszę mieć lapa + bezprzewodowy internet.... nie będę ciągał ze sobą całego PC, bo to nie ma sensu i chcę na te 3 lata jakiegoś laptopa Tongue
Skoro coś do max 14" to może coś polecisz i żeby jeszcze jakoś działało ? Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Ja tam bym wziął tego Samsunga
Ja mam Samsunga R510 już od około 2 lat i naprawdę mogę polecić produkty tej firmy. Kolejny laps jaki kupię też będzie od Samsunga, więc z mojej strony również polecę Ci zakup tej maszyny.
Wie ktoś jak utworzyć lektora do filmu z napisami? Może ktoś takie coś robił?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Nie bawię się w to (nienawidzę filmów z lektorem), ale w ALLPlayer dodaje się lektora z głosem IVONY.
A da się jakoś nagrać lektora i film i dźwięki razem, żeby można było sobie nagrać na płytę DVD i włączyć w odtwarzaczu?
W Allplayerze w zakładce Ustawienia -> Lektor -> testuj dzialanie lektora ivona nie chce przeczytać tekstu umieszczonego obok. Co robic?
PS: uprzedzam pytanie - film jest za darmo, tylko jest dosyć trudny, a przez kilka godzin nie chce mi się czytać napisów.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Ekhm, zobacznie to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale urwał, w bani muł Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Nagrywarka zmartwychwstała!
//no prawie...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości