SpyShelter Free / Premium
Eh...Facepalm Nie kombinujcie tylko kupcie premium i będzie po problemie - wspieracie polskich developerów przynajmniej.
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Eh...Facepalm Nie kombinujcie tylko kupcie premium i będzie po problemie - wspieracie polskich developerów przynajmniej.

Ja kombinuję aby odzyskać moje dwie licencje na premium, a kolega wyżej widać troszeczkę się zagalopowałWink
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Wczoraj ukazała się stabilna wersja oznaczona jako 6.5...zmiany za producentem
Cytat: SpyShelter Stoplogger, Firewall
22 Oct 2012

6.5 version released

- Win8 32bit Support added Free, Premium, Firewall
- Zeus trojan protection improvements
- System protection has been improved = Free, Premium, Firewall
- AntiKeylogging protection has been improved = Free, Premium, Firewall
- Removed some false positives for system and anti-keylogging protection = Free, Premium, Firewall
- Added Cleanup feature for Process Execution Rules = Firewall only
- Added new context menu items for Process Execution Rules = Firewall only
- Added showing command line parameters for process execution alerts on Vista+ = Firewall only
- Update rules Dialog = Free, Premium, Firewall
- Several small visual fixes in displaying skins
- Variuos smaller FIXES

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Nowa wersja mnie załatwiła Facepalm Nie kumam tego programu jak nie trzeba to znajdzie starą licencję, a jak trzeba to gubi ...
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
To nie miałeś zapisanych kluczy ?
Jeśli licka jest na Ciebie , to może support Ci pomoże.
Odpowiedz
facecik napisał(a):To nie miałeś zapisanych kluczy ?
Jeśli licka jest na Ciebie , to może support Ci pomoże.

Przeczytaj moje wypowiedzi wyżej, szlak mi trafił kopię kluczy i miałem (mam) w systemie. Znalazłem jeden klucz i chyba tak pozostanie coś czuję (nie wiem który miałem na konkretnym komputerze, gdyż oba są na te same dane). Zobaczymy czy support coś odpowie, na razie czekam.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
A nie masz jakiś informacji w swoich starych mailach z tymi kluczami?...na swoim koncie pocztowym utworzyłem po prostu nowy folder "licencje" i tam wrzucam wszystkie maile, które dotyczą takich spraw. A jeśli nie tam, to może da sie odtworzyć te klucze na portalach/forach gdzie je uzyskałeś?
No i oczywiście pozostaje jeszcze support producenta Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
ichito napisał(a):A nie masz jakiś informacji w swoich starych mailach z tymi kluczami?...na swoim koncie pocztowym utworzyłem po prostu nowy folder "licencje" i tam wrzucam wszystkie maile, które dotyczą takich spraw. A jeśli nie tam, to może da sie odtworzyć te klucze na portalach/forach gdzie je uzyskałeś?
No i oczywiście pozostaje jeszcze support producenta Smile

Po moich ostatnich porządkach to chyba nic mi nie zostało Grin

Dobra chyba zaliczam się do tej szczęśliwej grupy, której pomoc Spysheltera odpowiada szybko i kolejny email będzie moim ratunkiem z licencjąSmile
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Czy u kogoś też następuje błąd z AntiNetworkSpy?
Po zaznaczeniu tej funkcji, następuje blokada haków i przeglądarki się nie uruchamiają. We wcześniejszej wersji czegoś takiego nie miałem.
Odpowiedz
Nie mam nic takiego...AntiNetworSpy pracuje normalnie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Dzięki Ichito Smile

Konflikt powoduje to co podejrzewałem. Tak więc SpyShelter Premium nie współpracuje z ExploitShield. Po wyłączeniu ExploitShield SpyShelter normalnie działa.

Edit: Napisałem do producenta Exploit Shield.
Odpowiedz
Działa wam SpyShelter na Windows 8, bo u mnie nie chce się w żaden sposób aktywować. Sad
Odpowiedz
PascalHP napisał(a):Działa wam SpyShelter na Windows 8, bo u mnie nie chce się w żaden sposób aktywować. Sad
Mowa oczywiście o wersji 32bitowej?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Sad No i du*a.
Odpowiedz
PascalHP napisał(a):Facepalm Zapomniałem o braku wsparcia. Sad No i du*a.

Napisz do nich email czy w następnej wersji planują wsparcie, info by się przydało.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Przecież w changelogu wersji beta widnieje wsparcie dla Win8 co prawda jak na razie niepełne, ale zawsze to coś Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Popołudniu do nich napiszę.

Wersja beta jest starsza niż wersja finalna, która już się pojawiła i jest oznaczona numerem 6.5.
Odpowiedz
Stwierdzam że SpyShelter nie jest kompatybilny z Battlefield 3. Premium jak i Firewall powoduje opóźnione reakcje w grze. Tylko usunięcie SS daje poprawęSad
Odpowiedz
Waves97 napisał(a):Stwierdzam że SpyShelter nie jest kompatybilny z Battlefield 3. Premium jak i Firewall powoduje opóźnione reakcje w grze. Tylko usunięcie SS daje poprawęSad

Nie da się wprowadzić do wyjątków? Sad Tzn. ja nie gram w Battlefielda, ale to przykre.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Waves97 napisał(a):Stwierdzam że SpyShelter nie jest kompatybilny z Battlefield 3. Premium jak i Firewall powoduje opóźnione reakcje w grze. Tylko usunięcie SS daje poprawęSad

Tak z czystej ciekawości jak dodawałeś gry? Z własnego doświadczenia wiem, że jedyna słuszna akcja to pozwalaj na wszystko dla danego procesu, dodawanie każdej akcji pojedynczo zawsze sprawiało mi problemy. Gry mają często dziwne odwołania: odpalanie innych procesów, zewnętrzne biblioteki itp.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości