Konkurs Wygraj Ashampoo Backup PRO 17!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo Backup PRO 17.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości 600 złotych!

[Obrazek: submit.png]
Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo Backup PRO 17.
2. Konkurs trwa do 23.12.2022 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 7 dni (tj. 30.12.2022 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Dobry to jest soft do backupu ?. W sieci pełno rocznych licencji ale dla wersji 15, 16.
Przyznam się że nie nigdy nie korzystałem z niego.
Moje oprogramowanie do backupu to było MRF. A obecnie AOMEI Backupper PRO (w sieci pełno rocznych licencji za free)
Ostatnio MRF ogłosiło że zaprzestanie wydawanie wersji darmowej Sad A dobry soft to był.
MD + WHHL
Odpowiedz
#3
Dziękuję Mikołaj za konkurs Smile.
Chciał bym wygrać ten program ze względu na to że potrzebuje dobrego programu do backupu a słyszałem o  Ashampoo Backup PRO pozytywne opinie.
Odpowiedz
#4
Dziękujemy MIkołaj  za zorganizowanie promocji i możliwość wzięcia w niej udziału

Chcę wygrać Ashampoo Backup, ponieważ jest to zaawansowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, które w żaden sposób nie wpływa na wydajność komputera. Program posiada mechanizm zatrzymywania swojej pracy, gdy wykryje, że komputer jest zajęty innymi zadaniami. Cały proces jest wznawiany, gdy system nie jest dodatkowo obciążony.

Ashampoo Backup jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy wybrać partycję systemową, lokalizację docelową, czas wykonania i gotowe. Kopie zapasowe będą wykonywane w tle.

Program wykorzystuje technologię tworzenia przyrostowych kopii zapasowych, co gwarantuje aktualność danych i przyczynia się do znacznej redukcji miejsca na dysku. Twórcy zaimplementowali również mechanizm szyfrowania. Dzięki Ashampoo Backup możemy przywracać nie tylko pojedyncze pliki, ale także całe systemy operacyjne.
Odpowiedz
#5
Chciałbym wygrać Ashampoo Backup Pro 17 gdyż/ponieważ z chęcią wypróbowałbym nowszej wersji niż ta, którą obecnie z zadowoleniem użytkuję.
Odpowiedz
#6
Biorę udział w konkursie ponieważ na chwilę obecną nie mam żadnego programu do kopi zapasowej. Ashampoo Backup PRO 17 z pozytywnymi opiniami użykowników wygląda bardzo zachęcająco.
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz
#7
Gratuluję wygranej. Czekam na wiadomości do 02.01.2023
   
Odpowiedz
#8
(26.12.2022, 21:40)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gratuluję wygranej. Czekam na wiadomości do 02.01.2023
Wiadomość wysłałem do Ciebie na PW .Dziękuje za konkurs i wygraną Smile.
Odpowiedz
#9
(26.12.2022, 21:40)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gratuluję wygranej. Czekam na wiadomości do 02.01.2023


Dzięki za konkurs. Wiadomość PW wysłałem Smile
MD + WHHL
Odpowiedz
#10
Dziękuję za cierpliwość, klucze zostały rozesłane do wszystkich osób zainteresowanych. Smile
Szczęśliwego Nowego roku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości