klawiatura
#1
Witam, potrzebuje sterownika do klawiatury [lenovo]. Podczas wlaczania laptopa zaulazylem ze klawiatura nie dziala- pisze zeby zainstaowac ponownie.
Odpowiedz
#2
Próbowałeś odinstalować i zainstalować klawiaturę w menadżerze urządzeń ?
Odpowiedz
#3
Albo chociaż podać model laptopa i producenta?
Odpowiedz
#4
Odinstalowac sie nie da - daje opcje odinstaluj i nic , pisze z klawiatury z ,,KIS,,
Lenovo G50-45, driver booster w wersji free widzi problem z urzadzeniem lecz zeby naprawl musze keya wpisac ...
Odpowiedz
#5
chodzi klawiatura pod biosem? Bo ja nigdy się nie spotkałem by nie działała fabryczna klawiatura (oczywiście jeśli nie była zalana/zniszczona)
Odpowiedz
#6
nie swieci ; num lock i capslk , nie bylo uszkodzenia mechanicznego czy zalania ...
Odpowiedz
#7
Jeśli masz Kasperskiego to prawdopodobnie on uszkodził sterownik klawiatury, odinstaluj go i sprawdź czy działa i czy da się odinstalować i ponownie zainstalować.
Odpowiedz
#8
Odinstalowalem Comodo od bankowosci i od tego momentu nie dziala , zeby zainstalowac to musial bym miec sterownik
Odpowiedz
#9
Sterownik jest w systemie, po prostu niektóre programy zabezpieczające podstawiają swój i potem są problemy.
Odpowiedz
#10
standardowa klawitura PS/2 -- system windows nie moze uruchomic tego urzadzenia sprzedowego, poniewaz jego informacje o konfiguracji w rejestrze sa niekompletne lub uszkodzone. tyczy sie tak samo urzadzenie klawiatury hid
Odpowiedz
#11
Pisz do suportu od comodo ... zepsuli to niech główkują Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#12

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jeśli to 7, w 10 wyszukaj sterowniki przez ustawienia. Jeszcze dwie rzeczy mi przychodzą jak nie zadziała chkdsk lub przywracanie do punktu przed antywirem.
Odpowiedz
#13
Dzięki , pomogło Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości