SafeGroup
360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? (/thread-9552.html)



360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - demisen - 25.07.2015

Czy to prawda, że po premierze Windows 10 ten AV nie będzie dalej rozwijany ? Dla mnie to idealne rozwiązanie bo lekki, dodatkowo silnik BitDefendera i Aviry no i fajna piaskownica, wrzucam przeglądarkę do niej i jestem spokojny o surfowanie mojej żony. Nie potrzebuję dodatkowych opcji jak oczyszczanie czy trwałe kasowanie plików.


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Konto usunięte - 26.07.2015

A skąd takie informacje?
Druga sprawa, że wersja Essential jest od dawna w tyle za 360 TS.


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Tigran4 - 26.07.2015

(25.07.2015, 23:58)demisen napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy to prawda, że po premierze Windows 10 ten AV nie będzie dalej rozwijany ? Dla mnie to idealne rozwiązanie bo lekki, dodatkowo silnik BitDefendera i Aviry no i fajna piaskownica, wrzucam przeglądarkę do niej i jestem spokojny o surfowanie mojej żony. Nie potrzebuję dodatkowych opcji jak oczyszczanie czy trwałe kasowanie plików.
dodatkową ukrytą opcją jest wbudowany backdoor taki bonus dla nieśmiałych


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Konto usunięte - 26.07.2015

@Tigran4:
Albo podasz konkrety, albo szybko i z hukiem opuścisz to forum.


Regulamin napisał(a):18. Niedopuszczalne jest, w szczególności czynione poprzez grupę wypowiadających się, szkalowanie jakiejkolwiek firmy i produktów bez popierania zarzutów stosownymi argumentami i dowodami (ataki tzw. "hejterów"). Użytkownicy w miarę możliwości powinni dążyć do bezstronności.



RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - rogacz - 26.07.2015

@lukasamd minuta w google:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Konto usunięte - 26.07.2015

"April 09 2013"

Równie na czasie co marudzenie na Comodo  Facepalm


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Eugeniusz - 26.07.2015

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Będzie ban. Stawiam stówkę że tak będzie!


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - rogacz - 27.07.2015

@lukasamd kilka miesięcy temu sam go używałem, widziałem w połączeniach, połączenia z dziwnymi adresami IP, wysłałem o to maila do dziś nie mam odpowiedzi Smile Tak więc aktualne.
PS: Z takim podejściem - twierdzenia Pitagorasa też nie uznajesz bo już za stare? Grin


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Konto usunięte - 27.07.2015

To czemu screena nie dasz z aktualnej sytuacji i nie ostrzeżesz tym samym innych?
Co innego powtarzać czyjeś słowa, co innego samemu dawać dowody.

Tego typu pisanie "bo coś kiedyś" prowadzi do głupich sytuacji i szkalowania firm.
Nasz regulamin na to nie pozwala, jeżeli to komuś nie odpowiada, niech opuści forum, bo ono specjalnie dla niego zasad nagle nie zmieni.


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - rogacz - 27.07.2015

Pewnie jak byś się zastanowił byś odkrył że skoro nie ufałem 360TS to go zmieniłem. Pisałem o tym w innym temacie, nawet chyba logi wrzucałem. A że do dziś mi nie odpisali - cóż mam prawo domniemywać że żadnych zmian niema w tej sprawie.
Dodatkowo gdyby 360 czuło się obrażane i szkalowane - ma drogę sądową, ale wtedy musiało by wykazać że jest niewinne.

Jak ci się to nie podoba - śmiało możesz moje posty z tego wątku wykasować. Bo jak na ten moment nie udowodniono od 2013 roku że 360 jest bezpieczny.


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - demisen - 27.07.2015

Już wiem:
- 360 Internet Security - nie będzie rozwijany po premierze Win 10
- 360 Total Security - nic się nie zmienia
- 360 Total Security Essential - nic się nie zmienia

Przypomniałem sobie gdzie widziałem informację, na laptopie kumpla, który ma 360 IS. Komunikat z programu.


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - Miszel03 - 28.07.2015

Tylko bez spin proszę!


RE: 360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ? - demisen - 29.07.2015

(26.07.2015, 08:14)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A skąd takie informacje?
Druga sprawa, że wersja Essential jest od dawna w tyle za 360 TS.
Jakieś konkrety ? Bo może zmienię na TS.