SafeGroup
Pogaduchy...już otwarte :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogaduchy...już otwarte :) (/thread-9011.html)



RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 10.07.2015

A ja jestem póki co uziemiony...siedzę na chorym po zabiegu na kolanie...kto wie, czy w ogóle skorzystam z jakiś wakacyjnych wyjazdów. Wszystkim jadącym gdziekolwiek na wywczasy życzę udanego pobytu i stabilnej pogody, bo dzis u mnie mniej niż 15 stopni teraz, wiatr i paskudne chmury...kurde, a kilka dni temu było dobrze ponad 30...
Jak tu nie zwariować?


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Konto usunięte - 10.07.2015

Trzeba się dzielnie trzymać, starczy, że pogoda zwariowała Wink


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 10.07.2015

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niach niach popsuje wam Suspicious


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 10.07.2015

Ja jestem ostatnio totalnie oderwany od siebie... Popadłem w rutynę. Chciałem sobie kupić motor 125, miałem świetną okazję, ale niestety nie wyrobiłem się z kredytem. Wszyscy twierdzą, że to głupia zachcianka, kaprys, że przecież mam samochód, więc po co mi motor, a ja tylko chciałem zrobić coś fajnego, cieszyć się z nowości :c nie tylko wiecznie odkładać kasę na urlopy i płacić rachunki. Jestem totalnie rozbity... A poza tym cały weekend siedzę "w pracy", co nie dodaje mi otuchy.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 10.07.2015

A ja chcę kupić sobie teleskop systemu Newtona. Taki z 8-calowym lustrem i jego powietrznym chłodzeniem. Bajer Grin.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 11.07.2015

A co...lub kogo Grin...będziesz podglądał...upss...obserwował? Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Buli - 11.07.2015

Zapodaj jakiego linka do tego ustrojstwa, bo brzmi to bardzo zawodowo.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Waves - 11.07.2015

(10.07.2015, 22:56)Eugeniusz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja chcę kupić sobie teleskop systemu Newtona. Taki z 8-calowym lustrem i jego powietrznym chłodzeniem. Bajer Grin.

Baćka, co Ty wymyśliłeś Cool

(10.07.2015, 22:53)nikita napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja jestem ostatnio totalnie oderwany od siebie... Popadłem w rutynę. Chciałem sobie kupić motor 125, miałem świetną okazję, ale niestety nie wyrobiłem się z kredytem. Wszyscy twierdzą, że to głupia zachcianka, kaprys, że przecież mam samochód, więc po co mi motor, a ja tylko chciałem zrobić coś fajnego, cieszyć się z nowości :c nie tylko wiecznie odkładać kasę na urlopy i płacić rachunki. Jestem totalnie rozbity... A poza tym cały weekend siedzę "w pracy", co nie dodaje mi otuchy.

Nie patrz na innych. To ma sprawić przyjemność Tobie a nie innym Smile Tylko nie bierz "Polskich" produktów jak Romet, Junak. Lepiej zainwestuj w jakąś np. Hondę. A może większa pojemność? Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 11.07.2015

(11.07.2015, 09:09)Waves napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie patrz na innych. To ma sprawić przyjemność Tobie a nie innym Tylko nie bierz "Polskich" produktów jak Romet, Junak. Lepiej zainwestuj w jakąś np. Hondę. A może większa pojemność?

Nie potrzebuję większej pojemności, a i nie chciałem inwestować w Hondy, Suzuki, itp. Upatrzyłem sobie jednego Rometa, sporo poczytałem, pooglądałem, porozmawiałem z ludźmi i jestem przekonany, że byłby to najlepszy zakup w tym, określonym przedziale cenowym i do określonego przeze mnie celu. Teraz to już po herbacie i rezygnuje z tego. Niestety, ale czasami otoczenie ma olbrzymi wpływ na decyzje...


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 11.07.2015

O dokładnie taki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jak to co będę obserwował?? Gwiazdy! Nie wiecie co powiedział Kant? Liczy się niebo gwiaździste nad nami i prawo moralne w nas ^^. Przecież dziewczyn nie będę podglądał... :/


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - zbyszek - 12.07.2015

Czy mając roczną wersję EMSISOFT Anti-Malware można usunąć BAIDU AV2015 ? Proszę o porady. Aktualnie mam te dwa AV  Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - terepeteme - 13.07.2015

(12.07.2015, 23:11)zbyszek napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy mając roczną wersję EMSISOFT Anti-Malware można usunąć BAIDU AV2015 ? Proszę o porady. Aktualnie mam te dwa AV  Smile

Z palcem w uchu jak najbardziej a nawet TAK chyba ze wyznajesz religie paranoi .


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Toruniak - 13.07.2015

Avira robi przeglądarkę?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Pogaduchy...już otwarte :) - ichito - 13.07.2015

Kolejny klon Chroma będzie...i kolejny schodek...żeby zainstalować trzeba się zarejestrować jako betatester.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 13.07.2015

Avira jak zwykle głupieje... Niech se zrobią prodiż Craze


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - nikita - 13.07.2015

Kolejny program gromadzący dane użytkowników. Już ciężko stwierdzić, czy to dobrze, czy źle Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 14.07.2015

Jestem prawdziwym patriotą... kupiłem pendrive GoodRAM Smile


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - Eugeniusz - 14.07.2015

E tam, ja jestem prawdziwszym patriotą. Jem bób <3.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - dolar444 - 14.07.2015

(14.07.2015, 14:05)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jestem prawdziwym patriotą... kupiłem pendrive GoodRAM Smile

Nie to naprawdę patriota jak się patrzy Smile
Czyli tez do takich sie zaliczam, bo też mam od nich pendraka, i całkiem dobrze sobie radzi. No i kurka pamięć Ram, to już w ogóle ze mnie patriota.


RE: Pogaduchy...już otwarte :) - M'cin - 14.07.2015

SSD dokup jak mają w ofercie Smile