SafeGroup
BitDefender Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: BitDefender Internet Security (/thread-889.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 26.06.2012

Program jest dość lekki, na pewno nie jest to poziom NIS-a to pewne (pomijam Weebrot) , jednak w sposób widoczny strony wczytują się wolniej .Nie jest to jakieś straszne opóźnienie ,ale jednak widoczne.
Zużycie ramu i obciążenie procesora jest widoczne powyżej, jest na dobrym poziomie.Sam program nie jest odczuwalny, poza osłoną www.


Re: BitDefender Internet Security - PascalHP - 26.06.2012

Troszkę wolniej jest, ale jak ktoś nie potrzebuje skanera linków czy ochrony www, to można je wyeliminować.


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 26.06.2012

Nie no jasne, można wyłaczyć ochronę www, ale jeśli może być bezpieczniej i szybciej w takim F-Secure z ich silnikiem ,to czemu tu tak nie jest Wink
W sumie szkoda, że to nie jest poprawione, bo sam pakiet naprawdę fajnie działa, nie wiem jak wersja 2012 się sprawowała, bo dawno tego softu nie miałem , chyba ostatnio w 2004 roku Tongue ,ale w testach zawsze ciężko było z tego co pamiętam.


Re: BitDefender Internet Security - PascalHP - 26.06.2012

Ohoho, 2012 to była kompletna porażka... Ciężka, wolna, zbugowana (przynajmniej w pierwszych finalnych buildach), jednym słowem tragedia. Tu widać sporą różnicę na plus, obciążenie bardzo ładnie zredukowali. Jedyny mankament, to te troszkę wolniejsze ładowanie stron, poza tym wydajnościowo rewelacja.


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 26.06.2012

Dziwna sprawa, ale po restarcie już nie jest tak różowo.Mam na myśli start systemu, trwa on już znacznie dłużej niż ten pierwszy o któym pisałem wcześniej.Teraz z BD AV na pokładzie trwa to za każdym razem około 55-60 sekund , a więc dwukrotnie dłużej niż normalny start z NIS-em na pokładzie.


Re: BitDefender Internet Security - KaMiL - 26.06.2012

Daj mu kilka restartow na zadomowienie sie Wink


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 26.06.2012

Tak wiem,zrestartowałem go jeszcze kilka razy i unormowało się na poziomie 35 sekund .


Re: BitDefender Internet Security - McAlex - 26.06.2012

facecik napisał(a):Tak wiem,zrestartowałem go jeszcze kilka razy i unormowało się na poziomie 35 sekund .

Jestem pozytywnie zaskoczonyBeer


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 26.06.2012

Ale jest problem, po instalcji BD ,Opera stwierdza za każdym odpaleniem, że strony mają problem z certyfikatem, na każdej stronie ze speed diala ...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: BitDefender Internet Security - KaMiL - 26.06.2012

Ja mialem dokladnie to samo po instalacji pelnej wersji TrafficLighta. Napisze na ich forum.


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 26.06.2012

No trochę dali d..y z tym , wypuszczają nową wersję i takie jaja...ech ... nie wspomę co się dzieje jak wchodzę na FB, zostaja zaatakowany dziesiątkami certyfikatów Grin


Re: BitDefender Internet Security - KaMiL - 26.06.2012

Bug poszedl, czekamy teraz na odpowiedz Smile


Re: BitDefender Internet Security - McAlex - 26.06.2012

facecik napisał(a):No trochę dali d..y z tym , wypuszczają nową wersję i takie jaja...ech ... nie wspomę co się dzieje jak wchodzę na FB, zostaja zaatakowany dziesiątkami certyfikatów Grin

Problem wystepuje tylko na Operze?


Re: BitDefender Internet Security - andrzej76 - 26.06.2012

Na Firefox-ie nie mam tych problemów, ale fakt mnie nie pocieszający - zwalnia strony i niektóre długo wczytują się. Suspicious


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 26.06.2012

Ja mam tylko Operę więc nie sprawdzę jak na Chrome czy FF .


Re: BitDefender Internet Security - PascalHP - 26.06.2012

Na Maxthonie również nie miałem problemów.


Re: BitDefender Internet Security - zbir - 28.06.2012

Panowie, a gdzie wirtualizacja przeglądarki? Nie widzę...


Re: BitDefender Internet Security - AdamS - 28.06.2012

a co z firewall-em ? zrobili normalny,ludzki ,czyli okienko z zapytaniem i czeka na odp. ? czy usuwa,a potem się grzebać ? Suspicious


Re: BitDefender Internet Security - PascalHP - 28.06.2012

zbir napisał(a):Panowie, a gdzie wirtualizacja przeglądarki? Nie widzę...

Trzeba włączyć wysuwany toolbar w ustawieniach, tam znajduje się przycisk do wirtualizacji okna.


Re: BitDefender Internet Security - zbir - 28.06.2012

Dzięki, znalazłem Smile Pięknie chodzi. Zero zwiech na W7. Ciekawe jak długo he he.