SafeGroup
BitDefender Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: BitDefender Internet Security (/thread-889.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Re: BitDefender Internet Security - yaslaw - 19.05.2012

Jak dla mnie w tej chwili bd jest bardzo lekki. Ale to dopiero od tego ostatniego buildu który zainstalowałem. Moje wcześniejsze próby instalowania tego programu zawsze okazywały się porażką, z racji tego że chodził u mnie bardzo źle. Dałem mu jeszcze jedną szanse parę dni temu, i jak na razie jestem bardzo zadowolony.
Po 6h, proces vsserv zabrał jakieś 2m10sek 6mb pamięci. W ogóle nie czuć że BD działa. Dziwnie się z tym czuje, bo sam głosiłem wszem i wobec o "mułowatości" tego programu...


Re: BitDefender Internet Security - andrzej76 - 19.05.2012

yaslaw napisał(a):Dziwnie się z tym czuje, bo sam głosiłem wszem i wobec o "mułowatości" tego programu...


No i to pozostało w głowach i utarło się o tym sofcie, i dalej co niektórzy z uporem maniaka tak twierdzą - niestety są w dużym błędzie, bo zrobili ogromny postęp w udoskonalaniu softu, szczególnie w ostatnim buildzie- tak , wcześniej były problemy i to duże , teraz jednak jest on jak marzenie.
Nie ma to jak gruntowne sprawdzenie. Wink


Re: BitDefender Internet Security - ReviewsAntivirus - 19.05.2012

Ja korzystałem kiedyś z Bitdefender Internet Security 2012, spowalniał bardzo ale to bardzo otwieranie stron (czasem musiałem czekać kilka minut!).....może w wersji 2013 coś zmieni się.

Wersja 2011 była lepsza Smile nie czułem żadnego spowolnienia


Re: BitDefender Internet Security - andrzej76 - 19.05.2012

Chyba napisałem że obecny buildnic nie spowalnia , jest lekki . Jakie spowolnienie otwierania stron?
Sam napisałeś że korzystałeś kiedyś - kiedyś były wcześniejsze wersje programu , obecna jest bezbłędna.
Nic nie muszą zmieniać w wersji 2013 bo wersja 2012 jest w końcu dopracowana.


Zainstaluj teraz tą wersję , pobraną z oficjalnej strony BDi się przekonaj.
Yaslaw też potwierdza moją opinie o BD.


Re: BitDefender Internet Security - ReviewsAntivirus - 19.05.2012

Myślałem że chodzi o wersję 2012, sorry.


Re: BitDefender Internet Security - bardok206 - 19.05.2012

Andrzej prawisz o wersji pl z 21 kwietniaczy eng?


Re: BitDefender Internet Security - andrzej76 - 19.05.2012

bardok206 napisał(a):Andrzej prawisz o wersji pl z 21 kwietnia


Tak o tej wersji , dokładnie 15.0.38.1605


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 19.05.2012

Ale ostatnimi czasy ,BD jest zawsze na końcu stawki w testach wydajnościowych , i nie wierzę ,że jakiś kolejny build wniósł do programu tak niesamowitą przemianę . A subiektywne odczucia nie są miarodajne niestety.


Re: BitDefender Internet Security - KaMiL - 19.05.2012

Cytat:A subiektywne odczucia nie są miarodajne niestety.


Nie za bardzo się z tym zgadzam, ale pewnie masz na myśli używanie dysku przez program, bo przecież użytkownik może zabserwowac, czy program zużywa mocno RAM, procesor i spowalnia system (start, uruchamianie programów itp.)


Re: BitDefender Internet Security - adrian1877 - 19.05.2012

Zostaje z BD Smile Jak dotąd chyba najbardziej odpowiedni program dla mnie ze wszystkich, które używałem.


Re: BitDefender Internet Security - KaMiL - 19.05.2012

Bit wspiera inne przegladarki niz IE, Chrome, Fx i Opera?


Re: BitDefender Internet Security - andrzej76 - 19.05.2012

Oprócz tych jeszcze Safari.


Re: BitDefender Internet Security - bardok206 - 19.05.2012

Bd się poprawił ale te 20 sekund andrzeja w 8 godzin to nie wiem jakim cudem. Chyba w iddle. Mam go od 2,5 h i na głównym procesie jest 28 sekund. Kilka stron poprzeglądałęm i obejrzałem jeden odcinek serialu 20-30 min przerwy. Można się cieszyć z jednej strony a z drugiej płakać bo za jakiś czas wyjdzie wersja 2013 i powtórka z rozgrywki? Znów będą łatać aż do v2014?


kamil10506 napisał(a):Bit wspiera inne przegladarki niz IE, Chrome, Fx i Opera?
Chyba wszystkie. Maxthon też działa.


Re: BitDefender Internet Security - KaMiL - 19.05.2012

Andrzej lub bardok, bylbym wdzieczny gdybyscie sprawdzili czy ochrona WWW dziala,na Maxthonie

Edit nie zauwazylem, ze bardok napisal, ze dziala Smile


Re: BitDefender Internet Security - bardok206 - 19.05.2012

To jest jak traffic light pełny i tyle. NA stronie tl"Supported browsersAll" to czemu bd miałby nie współpracować?


Re: BitDefender Internet Security - andrzej76 - 19.05.2012

facecik napisał(a):Ale ostatnimi czasy ,BD jest zawsze na końcu stawki w testach wydajnościowych


A czy chcesz mieć komputer sportowy czy zabezpieczony? Zresztą nie wierzę w to, bo używam go obecnie i nie czuję spowolnienia przy kompresji , rozpakowywaniu czy kopiowaniu plików. Jakie subiektywne odczucia? - sprawdzam procesy, dojścia do cpu , ram ,czas procesora cpu , start systemu , nawet solutozainstalowałem i sprawdzałem te rzekome opóźnianie startu - faktycznie jest potężne Panowie - to jest5-7 sekund . Który inny pełnypakiet zabezpieczający spowalnia mniej start, a który niby taki szybki i lekki nie spowalniający startu opóźnia go strasznie? Z tego co się orientuję to chyba Avast?
I jak tu wierzyć testom? To co piszą o BD to istne bzdury - może chcą go upokorzyć na tle innych pakietów, bo wkurza ich to że Rumunii znakomicie sobie radzą co? A inne ( czyt. NIS) windują wyżej - czy aby na pewno takie znakomite , śmiem twierdzić że nie, ba, śmiem twierdzić że zapewne nie od BD.Wink

To moje skromne zdanie na temat BD którego obecnie używam na moim laptopie. Nadmienię że posiadamdysk SSD . ( w wypadku dysku HDDróżnica w działaniu programu może byćdelikatnie inna w stosunku do SSD - jednak takiej nie zauważyłem).


Dodano: 19 maja 2012, 21:34

bardok206 napisał(a):Mam go od 2,5 h i na głównym procesie jest 28 sekund.


Na fizycznym dysku , normalnie zainstalowany? Czy na wirtualu?


Dodano: 19 maja 2012, 21:35

bardok206 napisał(a):Można się cieszyć z jednej strony a z drugiej płakać bo za jakiś czas wyjdzie wersja 2013


Na razie na tej becie nie dostrzegłem żadnych błędów , chodzi płynnie i sprawnie. Nawiasem mówiąc - pożyjemy , zobaczymy. Życzę jak najlepiej BD.


Re: BitDefender Internet Security - bardok206 - 19.05.2012

Andrzej, normalnie, żadne wirtualne. A co do bd i bety to wolałbym aby jak najwięcej włożyli sił w silnik. Skorzystają też na tym inne ciekawe produkty : )


Re: BitDefender Internet Security - andrzej76 - 19.05.2012

13 godzin pracy laptopa w między czasie :
- przeglądanie internetu na FF
- kilka instalacji programów
- robienie 1,5 godzinnego testu na wirtualu
- 1,5 godziny włączona camtasia do nagrywania testu
- poprawki filmiku w camtasii
- renderowanie filmu ( teraz)

Laptop obciążony dość mocno.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PS: Luknijcie ile ramu żre ten ''''muł'''' - ogrom.

A teraz jeśli o tym mowa -jutro odpalajcie swoje komputery i po 13 godzinach podajcie rzetelny czas procesora cpu swoich programów. Chętnie zobaczę jak ma się BD w stosunku do innych w takim właśnie czasie. Swoją drogą to jest dla mnie zupełnie nic.
Teoria i tabelki w internecie mają się nijak , czas na praktykę Panowie i prawdziwe zużycia. Wink

I nikt mi nie powie że to g.....ny soft.


Re: BitDefender Internet Security - adrian1877 - 19.05.2012

Sam miałem zdanie, że X czy Y to jest wielki ship, dopóty,dopóki sam nie zainstalowałem i sprawdziłem. Wiele zależy nie tyle od mocarnej maszyny co od fanej konfiguracji. Na mocnej maszynie może czasem zamulać coś a na słabszej już nie. Należy program sprawdzić i wyrazić opinie, po to są wersje trial.


Re: BitDefender Internet Security - Dusiek - 19.05.2012

u mnie wygląda to tak jak widać po niemal 14h pracy komputera.