SafeGroup
BitDefender Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: BitDefender Internet Security (/thread-889.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


BitDefender Internet Security - polak900 - 16.01.2011

czego pozbywasz się dobrej licki a sam używasz avasta free - przecież BD IS 2011 jest parę razy lepszy ?


Re: BitDefender Internet Security - polak900 - 16.01.2011

Jaki masz za zestaw?


Re: BitDefender Internet Security - Flash999 - 16.01.2011

avast! 5 Free + COMODO Firewall + MBAM PRO + Hitman Pro.


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 16.01.2011

polak900 napisał(a):czego pozbywasz się dobrej licki a sam używasz avasta free - przecież BD IS 2011 jest parę razy lepszy ?


Suspicious
i w jaki sposób udało Ci się policzyć ,że Avast jest parę razy gorszy?
Normalnie niektórzy naprawdę pomimo swojej dorosłości zachowują się jak dzieci z DP Grin
Pomyśl , zanim coś takiego napiszesz , że być może ktoś jest kompletnym laikiem(i nie mam tu na myśli Twojego rozmówcy) i weźmie sobie Twoją radę do serca i zainstaluje Bitdefendera , zamulacza jakich mało , który to wcale nie jest kilkukrotnie lepszy jak to napisałeś,a to że więcej wykrywa nowych zagrożeń z naszych paczek to o niczym takim na pewno nie świadczy.Oba programy mają podobną wykrywalność,ale to właśnie Avast jest programem bardziej przyjaznym w codziennym użytkowaniu dla normalnego usera, który to nie ma bzika na punkcie zabezpieczeń.


Re: BitDefender Internet Security - polak900 - 16.01.2011

ja bym został przy bitdefenderze ponieważ nie jestem już zwolennikem comodo i avasta
ale ok każdy ma prawo używać co chce.


Re: BitDefender Internet Security - Creer - 16.01.2011

Posty zostaly wydzielone. Prosze trzymac sie tematu dyskusji.


Re: BitDefender Internet Security - polak900 - 16.01.2011

facecik napisał(a):
polak900 napisał(a):czego pozbywasz się dobrej licki a sam używasz avasta free - przecież BD IS 2011 jest parę razy lepszy ?


Suspicious
i w jaki sposób udało Ci się policzyć ,że Avast jest parę razy gorszy?
Normalnie niektórzy naprawdę pomimo swojej dorosłości zachowują się jak dzieci z DP Grin
Pomyśl , zanim coś takiego napiszesz , że być może ktoś jest kompletnym laikiem i weźmie sobie Twoją radę do serca i zainstaluje Bitdefendera , zamulacza jakich mało , który to wcale nie jest kilkukrotnie lepszy jak to napisałeś,a to że więcej wykrywa nowych zagrożeń z naszych paczek to o niczym takim na pewno nie świadczy.Oba programy mają podobną wykrywalność,ale to właśnie Avast jest programem bardziej przyjaznym w codziennym użytkowaniu dla normalnego usera, który to nie ma bzika na punkcie zabezpieczeń.


wiesz co odp tak: bitdefender zamula zgoda chociaż to zależy od zasobów kompa ilości pamięci itd.
jeżeli chodzi o skuteczność to użyłem tylko takiego słowa, nic nie wyliczałem i jest to moja opinia
a dlaczego nie avast
generalnie nic do niego nie mam,
ale jest u mnie na liście antywirusów od których trzymam się z daleka
wszystko co napisałem jest tylko moją prywatną opinią z którą możecie się nie zgadzać


Re: BitDefender Internet Security - facecik - 16.01.2011

Polak, ja to wiem, i ja rozumiem o czym piszesz,ale czy zrozumie to osoba nowicjusz? Nie zgodzę się natomiast z tym ramem, bo ilość nie ma takiego znaczenia, jak AV jest mułem to czy ma 512 czy 4gb do wykorzystania to i tak zamula, ważne czy dysku nie mieli jak KAV , albo czy nie męczy proca zbędnie.
A BIS to nie jest lekki pakiet,zresztą jak zapewne pamiętasz były tu u nas linkowane testy wydajnościowe i jako jedyny AV potrafił strasznie zwolnić pracę przeglądarki i nie tylko.Ja ogólnie bardzo go nie polecam z uwagi na powyższe co napisałem , bo jak ktoś już zgadza się na zwiększone obciążenie komputera to powinien wybrać Gdatę.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: BitDefender Internet Security - polak900 - 16.01.2011

ok spoko
z tym zamulaniem masz więcej racji niż ja.
z nowicjuszem będzie kiepsko jak z tego filmiku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: BitDefender Internet Security - Pablosss - 16.01.2011

polak900 napisał(a):czego pozbywasz się dobrej licki a sam używasz avasta free - przecież BD IS 2011 jest parę razy lepszy ?


Osoby pozbywające się licek na programy X według mnie pozbywają się ich dlatego, gdyż nie są z nich zadowolone. Przykładowo zainstalowały wersję trial, i ten program u nich się nie sprawdził, z jakiegoś powodu nie przypadł im do gustu więc postanowiły oddać/zamienić ów lickę na licencję innego programu który im odpowiada.


Re: BitDefender Internet Security - polak900 - 16.01.2011

masz rację pablosss ja też tak robię czasami ostatnio często Grin


Re: BitDefender Internet Security - ugedej77 - 17.01.2011

Temat postu to : Bitdefender 2011 Internet Security - opinie.
Więc po pierwsze - primo : Bitdefender ma zarówno swoje wady jak i swoje zalety , aczkolwiek trochę zamula kompa , ale to w zależności od zasobów , szczególnie pamięci ram a i też samej konfiguracji pakietu. Jeśli chodzi o wykrywalność to jest powyżej średniej ale jeszcze brakuje do czołówki.
Po drugie - secundo : mam wrażenie , że niektórzy forumowicze czasami piszą nie zwracając uwagę na temat postu. W związku z tym nasuwa się pytanie : czy robią to nieświadomie ( są gapowaci ) czy robią to z premedytacją - chyba tylko po to żeby jak najszybciej mieć 2 , 3 , 4 a potem już 5 gwiazdek i napis "mentor" pod swoim nickiem ... A to chyba nie o to chodzi. Pozdrawiam.


Re: BitDefender Internet Security - Flash999 - 17.01.2011

Nie pozbywam się licki, dlatego, że jest zły. Po prostu mam teraz dobry pakiet, a że mną żaden antywirus nie wytrzymał u mnie więcej niż 1 miesiąc, bo testuje inne. Co do BT, nie wiem jaki jest, nigdy go nie instalowałem. Zamieniam na coś innego (np. SpyShelter), bo nie korzystam z pakietów IS.


Re: BitDefender Internet Security - polak900 - 17.01.2011

ugedej77 napisał(a):Temat postu to : Bitdefender 2011 Internet Security - opinie.
Więc po pierwsze - primo : Bitdefender ma zarówno swoje wady jak i swoje zalety , aczkolwiek trochę zamula kompa , ale to w zależności od zasobów , szczególnie pamięci ram a i też samej konfiguracji pakietu. Jeśli chodzi o wykrywalność to jest powyżej średniej ale jeszcze brakuje do czołówki.
Po drugie - secundo : mam wrażenie , że niektórzy forumowicze czasami piszą nie zwracając uwagę na temat postu. W związku z tym nasuwa się pytanie : czy robią to nieświadomie ( są gapowaci ) czy robią to z premedytacją - chyba tylko po to żeby jak najszybciej mieć 2 , 3 , 4 a potem już 5 gwiazdek i napis "mentor" pod swoim nickiem ... A to chyba nie o to chodzi. Pozdrawiam.


ale o co ci chodzi przecież wyraziłem swoją osobistą opinię na temat tego pakietu
poza tym nie ma ludzi nieomylnych, tylko że ja jak coś złego napiszę przyznam się do tego błędu
pozdrowienia


Re: BitDefender Internet Security - ugedej77 - 17.01.2011

@ polak900: Ok , masz prawo do wyrażania swoich opinii , zresztą to nie było skierowane personalnie do Ciebie , to było sformułowanie ogólne.
Ale zgodzisz chyba się ( mam nadzieję , że inni forumowicze też ) , że jest trochę racji w tym co napisałem o postach i gwiazdkach ... PozdrawiamWink


Re: BitDefender Internet Security - polak900 - 17.01.2011

zawsze jest trochę racjiGrin


Re: BitDefender Internet Security - Radecki - 17.02.2011

program zainstalowałem już jakiś czas temu i muszę przyznać, że jestem zadowolony, u mnie nie zamula a nie mam zbyt mocnego kompa, znalazł nawet jakieś śmieci, których nie wykrył avast a więc na początek załapał plusa Smile


Re: BitDefender Internet Security - Eugeniusz - 17.02.2011

A jaki masz sprzęt?


Re: BitDefender Internet Security - MeyerTad - 01.04.2011

Przed zakupem szukałem opinii o tym programie między innymi na tym forum. Teraz jestem już użytkownikiem od ponad miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Instalacja trochę trwała ale nie było najgorzej, konfiguracja okazała się całkiem prosta i czytelna, program ma sporo możliwości i nie zamula komputera. Przeszedłem z Kasperskiego, który u mnie odczuwalnie spowolnił kompa. Będę obserwował BitDefendera i co jakiś czas opiszę swoje obserwacje ale już teraz jestem zadowolony ze zmiany.


Re: BitDefender Internet Security - Eugeniusz - 01.04.2011

Obciąża łącze swoim skanerem HTTP?
Aktualizacje działają?