SafeGroup
Windows 10 - Temat główny - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows 10 - Temat główny (/thread-8686.html)



RE: Windows 10 - Temat główny - ichito - 12.05.2017

Nie używam W10, ale może komuś się informacja przyda

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - M'cin - 12.05.2017

Z tego wynika, że dalej idą w tym samym kierunku - elementy interfejsu mają pulsować i mrygać, okienka i kursory pływać po ekranie... Ma być stylowo i intrygująco, a nie czytelnie.
Jak w hollywoodzkim kinie, gdzie nie ważne po co, ale ma strzelać i wybuchać Smile


RE: Windows 10 - Temat główny - zeno06 - 12.05.2017

A wlasnie nie dalej jak przedwczoraj napisalem, ze Microsoft chyba pozazdroscil Linuxowi tych wszystkich bajerow, jakie na porzadku dziennym ma KDE z Plasma. Smile
Dla mnie wyglada ladnie.


RE: Windows 10 - Temat główny - Tajny Współpracownik - 12.05.2017

Ta, a 99% ludzi nawet nie słyszało o KDE i nie wie, że są takie cukierkowe bajery na Linuksie. Microsoft wrzuca takie zmiany, bo po prostu chce wyładnieć i nie być taki kwadratowo-podłużny.

PS gazeciany kopirajter nie ogarnął, że klientem Apple Music jest właśnie iTunes, więc siłą rzeczy pojawienie się tej aplikacji w Windows Appstore, oznacza też dostępność Apple Music w sklepie Windowsa. No tyle że wszyscy i tak normalnie ściągają instalkę ze strony Appla. To jaka tu jest innowacja i "ocieplenie" relacji między Apple a Microsoftem? Gdyby nie było iTunes na Windows to okej, sprawa oczywista, jest postęp. A tak?


RE: Windows 10 - Temat główny - M'cin - 12.05.2017

Przyznanie się do porażki Microsoft Groove? Tongue


RE: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 12.05.2017

A czy Groove ma już może długo, długo wyczekiwaną funkcję integracji z OneDrive tj. odtwarzania muzyki / wrzucania na nasze konto OneDrive? Kiedyś coś takiego zapowiadali, co mogło być niezłą alternatywą dla Google Play Music (i ich bazy do max bodajże 50 000 utworów w chmurze) ale chyba zdechło jak niektóre inne fajne pomysły.


RE: Windows 10 - Temat główny - M'cin - 12.05.2017

Nie wiem. Po prostu nie wiem.
I wtedy byłoby to lepsze niż iTunes:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Był kiedyś fajny wpis o tym na jakimś bloku, na szybko nie znajdę tego samego Tongue


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 13.05.2017

Groove już od kilku lat może streamować muzykę z Onedrive wystarczy tylko ustawić region w którym jest to obsługiwane.


RE: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 13.05.2017

Czyli jak z cortaną, niby jest ale tak naprawdę to nie ma Wink


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 13.05.2017

Do cortany trzeba jeszcze zmienić język, tu praktycznie po za cenami w sklepie $ zamiast złotówek nie ma problemu.


RE: Windows 10 - Temat główny - Quassar - 14.06.2017

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

gotowi na nowe problemy ? Craze


RE: Windows 10 - Temat główny - neon - 29.06.2017

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - M'cin - 01.07.2017

Czekam na złamanie zabezpieczenia, bo w półświatku czarnych kapeluszy to pewnie będzie jakiś ichni odpowiednik pucharu świata czy innego króla imprezy Suspicious


RE: Windows 10 - Temat główny - rogacz - 01.07.2017

Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze jednostka 61398 już próbuje Wink


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 02.08.2017

Można już instalować i testować system Windows 10 S najbezpieczniejszy system w historii MS

Cytat:Windows 10 S to specjalna konfiguracja systemu Windows 10 Pro, która oferuje znane i wydajne środowisko Windows, usprawnione pod kątem zabezpieczeń i wydajności. Jeśli używasz wyłącznie aplikacji ze Sklepu Windows i przeglądarki Microsoft Edge, Windows 10 S będzie działał szybko i niezawodnie.  


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Instalator online:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Darmowej aktualizacji do tej wersji można dokonać z poziomu systemu Windows 10 Pro, Education, Enterprise. Nie działa z wersją Home.

System dostępny jest w wersji angielskiej ale po instalacji można zmienić język na polski.

Tak to wygląda po zainstalowaniu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Komunikaty przy próbie uruchomienia programów spoza sklepu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 02.08.2017

Wersja Windows 10 S ESD ENG jak by ktoś chciał sobie zainstalować na czysto:

32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

32bit N

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64bit N

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - Quassar - 02.08.2017

hmmm to lipa Grin


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 03.08.2017

Przełączenie z powrotem na wersje Pro trwa jakieś 5 minut wystarczy kliknąć na którymś z komunikatów o blokadzie uruchomienia exeka otworzy się sklep klikamy przełącz i po chwili jest z powrotem w pełni funkcjonalny system.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 03.08.2017

(02.08.2017, 15:55)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Można już instalować i testować system Windows 10 S najbezpieczniejszy system w historii MS

Raczej najbardziej ograniczony w historii MS Grin


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 23.08.2017

Używa ktoś może wersje Insider Preview ? Nie wiem czy u wszystkich tak to działa czy tylko u mnie są takie cyrki. Mianowicie apki candy crush, minecraft facebook i kilka innych ciągle wracają mimo że co dziennie je odinstalowuje. W ciągu 3 dni odinstalowywałem je już 6 razy i teraz komputer chodził sobie sam kilka godzin i widze znowu są...