SafeGroup
Windows 10 - Temat główny - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows 10 - Temat główny (/thread-8686.html)



Re: Windows 10 - Temat główny - Toruniak - 15.03.2015

Co nowego w Windows 10 Technical Preview build 10036:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 10 - Temat główny - Eugeniusz - 15.03.2015

Miquell napisał(a):Nie wiem do końca czemu, ale coraz mnie podoba mi się ta "dziesiątka" - podążę chyba śladami Gienia - coraz bliżej mi do Jabłka i jego Yosemite Wink
Kult jednostki... coś pięknego...

Nie mam Maca, nie stać mnie :3
P.S. Podobno na Macach z 4GB RAM można co najwyżej przejrzeć twarzoksiążkę albo odpalić kalkulator Grin


Re: Windows 10 - Temat główny - zord - 15.03.2015

System niestety nadal ma ściny, myślałem ze przez te kilka miesięcy już to naprawili.


Re: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 16.03.2015

Pewnie kwestia funkcji od debugowania, to nadal system testowy.


Re: Windows 10 - Temat główny - Buli - 16.03.2015

Ściny w sensie mikro przycięć w trakcie działania czy BSOD''y?


Re: Windows 10 - Temat główny - zord - 16.03.2015

Mikro przycięcia takie chwilowe jak by zawieszenia systemu trwa to z niecałą sekundę ale jest dość wkurzające.
Miałem też problem z kartą dźwiękowa mam podpinany do laptopa taki mały subwooferek, na sterownikach systemowych cały dźwięk idzie na niego,brzmi to bardzo nieprzyjemnie i trzeba go odłączyć żeby działały głośniki. Chciałem zmienić sterowniki na inne niestety nie dało rady.


Re: Windows 10 - Temat główny - tommyklab - 16.03.2015

@zord, muszę cie zmartwić, od czasów W8 sprzęt jest robiony pod Win, a nie odwrotnie Smile


Re: Windows 10 - Temat główny - M'cin - 18.03.2015

Mega bania Suspicious

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 10 - Temat główny - Toruniak - 18.03.2015

Windows 10 Technical Preview Build 10041 now available

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 10 - Temat główny - zord - 21.03.2015

Linki bezpośrednie do Windows 10 Technical Preview build (10041) w wersji Polskiej.
Enterprise VL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Core

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Narzędzie do rozpakowania ESD:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 10 - Temat główny - tommyklab - 21.03.2015

Dalej promują g..o za darmo (od 8.0)


Re: Windows 10 - Temat główny - Toruniak - 21.03.2015

Jeśli Ktoś już pobrał w innej wersji językowej, a nie Chce pobierać ponownie.
Paczki językowe pl do do wersji 10041
64 bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

86 bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 10 - Temat główny - zord - 22.03.2015

Od wczoraj testuje ostatnią kompilacje 10 i jak na razie wszystko dobrze działa, nie ma już żadnych mikro zacięć, sterowniki od dźwięku też ogarnąłem .


Re: Windows 10 - Temat główny - Toruniak - 25.03.2015

Na stronie Microsoftu udostępniono oficjalnie, poprawione obrazy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Windows 10 - Temat główny - Miquell - 25.03.2015

Testowałem "dziesiątkę" zarówno na virtualu, jak i na normalnej dyskowej partycji.
System, jak system, nie bardzo rozumiem skąd - w szczególności w brukowej prasie komputerowej i na niektórych forach - takie peany i wielkie nadzieje związane z jego premierą.
To oczywiście tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia i mogę nie mieć racji, ale względem "fiaska'' poprzednika, tzn. "ósemki" spodziewałem się czegoś więcej.
Gdy wyjdzie stablina, oficjalna wersja to upgrade może i zrobię, ale nie odliczam do niego czasu nerwowo spoglądając na kalendarz Wink

Eugeniusz napisał(a):Kult jednostki... coś pięknego...
Racja Gieniu Grin
Eugeniusz napisał(a):Nie mam Maca, nie stać mnie :3
No mnie chwilowo niestety też nie, ale następny sprzęt, jaki kupię to na pewno będzie Mac Cool
Jedyny konkurent, który w mojej opinii może mu zagrozić w trakcie zakupu to mocno podrasowany Alienware Wink


Re: Windows 10 - Temat główny - dolar444 - 25.03.2015

Miquell napisał(a):Testowałem "dziesiątkę" zarówno na virtualu, jak i na normalnej dyskowej partycji.
System, jak system, nie bardzo rozumiem skąd - w szczególności w brukowej prasie komputerowej i na niektórych forach - takie peany i wielkie nadzieje związane z jego premierą.
To oczywiście tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia i mogę nie mieć racji, ale względem "fiaska'' poprzednika, tzn. "ósemki" spodziewałem się czegoś więcej.
Gdy wyjdzie stablina, oficjalna wersja to upgrade może i zrobię, ale nie odliczam do niego czasu nerwowo spoglądając na kalendarz Wink

Stąd te zachwyty tym systemem, ponieważ ma być wielo platformowy, no i kilka zmian. IE odchodzi, Cortona przychodzi, trochę zmiana wyglądu. Ale cóż poczekajmy aż wyjdzie stabilna wersja.
No i obsługa nowego DX12, gdzie z nim się ukaże Smile


Re: Windows 10 - Temat główny - Miquell - 25.03.2015

dolar444 napisał(a):Stąd te zachwyty tym systemem, ponieważ ma być wielo platformowy, no i kilka zmian. IE odchodzi, Cortona przychodzi, trochę zmiana wyglądu. Ale cóż poczekajmy aż wyjdzie stabilna wersja.
No i obsługa nowego DX12, gdzie z nim się ukaże
No wiem, wiem, może i masz rację, przyznaję Grin
Ale chyba za sprawą Gienia złapałem jakiś wielki apetyt na te Jabłka Cool
Dobra, kończę już mój OT Wink


Re: Windows 10 - Temat główny - mateusxzz - 25.03.2015

A te paskudne ikony? To prawda? One będą takie jak z Win 95/98 ?


Re: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 25.03.2015

Jak na razie takie właśnie są.
Patrząc się na kolorystykę Windows 8 jestem w stanie uwierzyć, że zostawią je w wersji finalnej.


Re: Windows 10 - Temat główny - M'cin - 25.03.2015

Mi jako nałogowemu graczowi najbardziej podoba się cross-buy z Xone - po olewaniu pecetowców, a potem traktowaniu ich dziwnymi wynalazkami vide przymuszanie dx10 do Visty (przez co wciąż króluje 9ka) czy Games for Windows DIE! to miły krok, szkoda, że tylko dla tych, którzy mają przy okazji konsolę, ale i tak w dobrą stronę... Suspicious