SafeGroup
Kaspersky Internet Security / PURE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kaspersky Internet Security / PURE (/thread-794.html)



Re: Kaspersky Internet Security / PURE - morphiusz - 11.05.2011

KSN działa?Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 11.05.2011

Działa, pliczki można sobie sprawdzać pod prawym mychy.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - morphiusz - 11.05.2011

To wiem, bo tak normalnie to nie działa (jest napisane, że niepołączony).


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 15.05.2011

Przed chwilą zrobiony screen, KSN CONNECTED:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Wyszedł nowy KLUpdater - 3.5.0.34 (GUI - 2.2.2.102) który uwzględnia wersję 12.0.0.374, czyli prawdopodobnie taki numerek będzie przy finalnej wersji :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nowy deinstalator, czyści rejestr po Kasperkim jakby co, w fazie Beta narazie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - zord - 15.05.2011

mam nadzieje ze ten deinstalaor wyrejestrowuje kasperskyego z systemu bo miałem ostatnio nieprzyjemna sytuacje ze procesor skryptów po odinstalowaniu nadal był zarejestrowany na kacpra i większość programów się mi sypała


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 15.05.2011

Pisali na forum, że coS jeszcze nie tak, że do końca v2012 nie radzi sobie, trzeba czekać...


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - tommyklab - 22.05.2011

Niedługo pojawi się patch "E" do KAV/KIS 2011 .556 CF2, będzie obsługiwał w FF4 AntiBanner, WebToolBar, Virtual Keyboard plugins:

Cytat: Our users still use KIV/KIS 2011 CF2 (556 build) (they don''t have 2012 yet). So, we have prepared the patch for FireFox4 support

Update sources:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


New features & fixed issues:
· Firefox 4 support: AntiBanner, WebToolBar, Virtual Keyboard plugins


Procedura instalacji dla tych co nie chcą czekać:

- zmieniamy w ustawieniach serwer update na:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wykonujemy ręcznie update
- po ściągnięciu patcha przywracamy domyślny serwer update i wykonujemy ręcznie update
lub jak wyskoczy że stare bazy to ustawiamy serwer update na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wykonujemy ręcznie update
- próbujemy przywrócić domyślny serwer, w przeciwnym wypadku zostawiamy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Screeny z v2012 ale rozmieszczenie jest takie samo Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 23.05.2011

Patch "e" zainstalowany... Tommy dzięki za info... Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 23.05.2011

Czy możecie powiedzieć mi jak tam z wydajnością?
Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyście napisali ile macie Ramu,jaki procek i ile zżera pamięci i czy nie przymula kompa.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 23.05.2011

Swego czasu testowałem KISa 2012, nie pamiętam ile dokładnie zajmujmował RAMu, ale z pewnością był mniej odczuwalny od ver. 2011... Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - andrzej76 - 23.05.2011

Jak poczekasz chwilę , to mogę to sprawdzić jak chcesz, nie lukałem na ram dokładnie, ale zjada go niemiłosiernie dużo, na virtualu nie mulił Windowsa XP z 850Mb ram, w każdym razie ja tego nie odczuwałem.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - KaMiL - 23.05.2011

Dzięki Andrzej za Twoje poświęcenie Smile
Tylko nie rozumiem Twojego postu
andrzej76 napisał(a):nie lukałem na ram dokładnie, ale zjada go niemiłosiernie dużo, na virtualu nie mulił Windowsa XP z 850Mb ram, w każdym razie ja tego nie odczuwałem.

To muli, czy nieSmile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - andrzej76 - 23.05.2011

Wiesz, zawsze jest różnica między fizycznym systemem, a wirtualnym, na wirtualu mam XP, na fizycznym 7, miałem go chwilę na Win 7 na laptopie i też nie przymulał, ale to zależy od sprzętu jaki posiadasz, czy to laptop czy PC stacja.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - bardok206 - 23.05.2011

Lekka poprawa jest w2012 ale cudów oczekiwać nie można . Zmiany w tej wersji to głównie interface i dodanie chmury. A co do ramu to jaktestowałemjakiś czas temu wersję chyba 374 todwa procesy. Jeden to utrzymywał się stale przy ok 20 mb ,drugi skoki miedzy 12-a 50 . Możliwe że dochodził trzeci kiedy włączamy interface,ale tu nie dam 100% pewności.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - yaslaw - 23.05.2011

U mnie i paru innych osób występuje problem objawiający się co jakiś czas (parę godzin pracy) zajętością 50procent CPU (lub jednego rdzenia).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Póki to się nie dzieje, KIS 2012 działa lekko (proces avp ma od 0-5 procent podczas normalnej pracy na moim słabym AMD X2 3800).


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - andrzej76 - 26.05.2011

KIS to KIS czy 2011, Pure, 2012 beta, nie ma co, zawsze pewnie, zawsze wysoko, zawsze tak - w każdej wersji programu,to jest coś, jedyny program, na którego wydałbym pieniądze, bo jest tego warty.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - jasiekkidawa - 26.05.2011

AMEN - T Smile


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Piotrex44 - 26.05.2011

andrzej76 napisał(a): KIS to KIS czy 2011, Pure, 2012 beta, nie ma co, zawsze pewnie, zawsze wysoko, zawsze tak - w każdej wersji programu,to jest coś, jedyny program, na którego wydałbym pieniądze, bo jest tego warty.


gdyby był lekki jak Avast,CIS itp. to wtedy bez zastanowienia byłby u mnie Wink no i pamiętajcie o Emsisofcie bo radzi też sobie bardzo dobrze...

Emsisoft 189/199 (95%) Wink


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - andrzej76 - 26.05.2011

Masz 4Gb ramu, procek średniej klasy, nie straszny, a i na mniej ramu, też nieźle chodzi, na virtualu mam 800Mb ramu, i nie odczułem, aby wersja Pure czy 2012 beta - muliła czy przywieszała lapitopi, to dobry znak i robią lekki postęp w tym kierunku.Jak to mówią, dla każdego, dobre co innego, ale tak jak pisałem, dobrze wydać kasę - kupić KIS''a.Emsi - też dobra robota, tylko brak mu kilku modułów(spam, firewall,itp), ale jest ok.


Re: Kaspersky Internet Security / PURE - Kolos28 - 26.05.2011

Piotrex44 napisał(a):
andrzej76 napisał(a): KIS to KIS czy 2011, Pure, 2012 beta, nie ma co, zawsze pewnie, zawsze wysoko, zawsze tak - w każdej wersji programu,to jest coś, jedyny program, na którego wydałbym pieniądze, bo jest tego warty.


gdyby był lekki jak Avast,CIS itp. to wtedy bez zastanowienia byłby u mnie Wink no i pamiętajcie o Emsisofcie bo radzi też sobie bardzo dobrze...


Fakt KIS troszkę ciężki ale za to jedyny wart uwagi , jeśli chodzi o komercyjny pakiet a mając nie najstarszy sprzęt to nie jest tak odczuwalny - szkoda że nie ma wersji 64bitowej ( wiem że niby obsługuję ten system ale instaluje się w programs files x86)