SafeGroup
Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Ochrona przed szkodliwymi treściami (https://safegroup.pl/forum-26.html)
+--- Wątek: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron (/thread-7699.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - Quassar - 29.11.2021

Jak będzie promo na urodziny albo jakaś wyprzedaż to wtedy sobie kup czasem można kupić dożywotnią za grosze, a było kilka dobrych sytuacji kiedy można było kupić w okazyjnej cenie program.


RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - buri - 29.11.2021

Było, teraz ciężko bo sporo wzrosła cena bazowa i nawet zniżka nie pomaga. Kody na eneba i innych pewnie z Rosji, ale jak widać poniżej 120 nie kupi. Jeszcze trochę poszukam, a może się coś trafi.


RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - alinek - 29.11.2021

Jak zdążysz to jeszcze dzisiaj jest promocja tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na wszystkie wersje.
Czasem takie promocje przedłużają. Dziś kupiłem wersję rodzinną za 59 zł.


RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - buri - 29.11.2021

Kurde nie mam paypal bo skasowałem kiedyś, pamiętam tą stronę, że to właśnie na niej jest najtaniej.

Serio przy rejestracji trzeba podać numer telefonu?


RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - alinek - 29.11.2021

Przy rejestracji nie trzeba podawać telefonu. Sprawdź tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 
Zamawiasz program w czasie promocji i z tą ceną płacisz później, są różne formy płatności.


RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - buri - 30.11.2021

Łoo matko. Zaryzykowałem i założyłem konto o raz zapłaciłem wirtualną kartą. Teraz najlepsze.. zły kod... coś mi nie pasowało i okazało się, że oni Ci zakładają konto na adguard pod podany email!
uzupełnienie:
1. nie udało się bez podania telefonu, coś sobie wygenerowałem więc olewka
2. w licencji widnieje informacja, że koszt zakupu to około 670 rubli, więc ekstra 330 dopłaty.
3. wszystko działa i mam nadzieję, że tak zostanie, starą licencję sobie zostawię na czarne dni
4. wyszło mnie coś z prowizją 59 zł, więc uważam że to dobra cena

Najlepsza ciekawostka przychodzi na email od allsoft, (bo dawno tego nie widziałem), twoje hasło w tekście wiadomości do konta!


RE: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - lukasamd - 01.12.2021

Ja nie polecam pełnej wersji.

Jak miałem desktopową na macu - robiła problemy w appkami electronowymi (np. authy, slack itd.) - bez powodu potrafiły wisieć na 100% CPU. Długo nie mogłem dojść co było winne.. wystarczyło wyłączyć adguarda.

Na Windowsie cyrki z drukarką domową łączoną po sieci - myślałem, że to jej sterowniki, ale to była wina desktopowego adguarda.

Na androidzie pełna wersja z włączonym filtrowaniem wszystkich appek + DNS = jednak zauważalny wpływ na baterię (mówią, że to nie on, ale co innego widziałem). Zamiast tego lepiej ustawić DNS adguarda w ustawieniach systemu (prywatny DNS) + przeglądarka z wbudowanymi blokadami lub coś, co obsługuje takowe rozszerzenia (np. samsung browser + dodatek adguardowy, stary, ale działa).