SafeGroup
Arcabit Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Arcabit Internet Security (/thread-7576.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: Arcabit Internet Security - mikesu - 30.12.2013

tommyklab napisał(a):Niestety nie maja takiej maszynki, gdzie 90% malware jest analizowane automatycznie:

Panowie - nie przesadzajcie - to nie jest tak, że w Arcabicie liczą na liczydłach... Mają swoje rozwiązania, które spełniają podobne zadania. Problemem jest raczej brak jakiegokolwiek długoterminowego PR - czemu tak jest to nie wiem ;-)

A tak pozostając przy głównym temacie... - czy ktoś jeszcze ma problem z długim startem usług sieciowych przy aktywnym module "ochrona przeglądarki" ?


Re: Arcabit Internet Security - tommyklab - 30.12.2013

A co FileMedic wymyślił?
Miał mieć super hiper biper mega pwnowned moduł heurystyczny, kilujacy każdy malware i jak to wyglądało w praktyce; w testach przynajmniej u nas? 7-11%
Mieli wskrzesić polski rynek AV, a wyszło jak zawsze.

Sam Arcabit jak nie kupował baz miał 40-60%


PR to nietrudno zrobić, tylko trzeba mieć najpierw naprawdę dobry produkt i dopiero go promować,a nie byle co i robić z niego mistrza na papierku, a potem zamiast go rozwijać, rozwijać silnik HEUR -zmieniać tylko skórki i wmawiać w reklamach że jest super. Podobno dobry produkt nie potrzebuje reklamy.


Re: Arcabit Internet Security - SzefArci - 30.12.2013

G*wniany produkt za 150 zł. Pliki windowsa wykrył mi jako wirusy i usunął!
Zamiast skupianiu się na poprawie wyglądu jak co roku, skupili by się na wykrywaniu i uwagach użytkowników. Polacy słyną na świecie z pomysłowości, z nowinek technicznych. A tutaj taka kaszana. Założyliby np. własne forum. Zagranicą śmieją sie z wykrywalności Arcavira. Każdy wie jaką on posiada wykrywalność.


Re: Arcabit Internet Security - Mikołaj - 02.01.2014

Arcabit napisał(a):
Mikołaj napisał(a):Jestem pod wrażeniem. Bardzo ładnie wygląda sam instalator jak i program. Bardzo estetyczny wygląd.
Dobre posunięcie Arcabitu z silnikiem BitDefendera.

EDIT:
Zainstalowałem. Co ciekawe program, nie może pobrać bazy wirusów, ani nie chce włączyć ochrony "Real-Time".


Czy restart systemu rozwiązał problem aktualizacji i aktywacji ochrony? Większość problemów, które dotychczas odnotowaliśmy w ramach testów wersji beta była związana właśnie z koniecznością restartu - problem ten został już naprawiony, a poprawki zostaną udostępnione w jednej z najbliższych aktualizacji.


Witamy na forumSmile

Dziękuję problem został już rozwiązany.


Re: Arcabit Internet Security - Waves - 02.01.2014

Skoro twórcy już do nas zawitali może skorzystają z porad użytkowników forum Smile

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka


Re: Arcabit Internet Security - Tazior102 - 03.01.2014

czy ktoś z Was sprawdzał wykrywalność arcabitu IS na paczkach z naszego forum??


Re: Arcabit Internet Security - tommyklab - 05.01.2014

Dzisiaj coś potestuję Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jest i teścik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wiadomo, po dołożeniu silnika Bitdefendera do wersji ArcaVir2014 wykrywalność dzięki niemu znacznie podskoczyła.

Użytkownicy którzy używają wersję ArcaVir 2013 niech pomyślą nad jak najszybszym przejściem na wersję 2014 beta natenczas Smile


Re: Arcabit Internet Security - mikesu - 06.01.2014

Witam
W informacjach (z testu) widnieje taki opis:
Arcavir Internet Security 2014beta v2014.0.0.150 - 2257/2617 = 86,24% (silnik arcabit+bitdefender)
Moje pytanie dotyczy tego, który silnik odpowiada za jakie funkcje? Czy tez może działają równolegle?


Re: Arcabit Internet Security - tommyklab - 07.01.2014

mikesu napisał(a):Witam
W informacjach (z testu) widnieje taki opis:
Arcavir Internet Security 2014beta v2014.0.0.150 - 2257/2617 = 86,24% (silnik arcabit+bitdefender)
Moje pytanie dotyczy tego, który silnik odpowiada za jakie funkcje? Czy tez może działają równolegle?


W programie nie można nic zmienić odnośnie tego, działają równolegle albo główną rolę gra silnik bitdefendera a arcacloud wspomaga (tak sądzę); o to trzeba się zapytać twórców którzy odwiedzają to forum; może się wypowiedzą Wink

Z tego co patrzyłem w katalogach ArcaVir''a 2014beta jest katalog bscan ~200MB zawiera bazy bitdefendera i katalog avcloud - wskazuje na chmurę Arcabit? Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Natomiast w katalogu bases są takie pliki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



W wersji ArcaVir 2013 katalog bases to bazy Arcabit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Arcabit Internet Security - Eugeniusz - 07.01.2014

Arcacoolka to po prostu szczytowe osiągnięcie programistów Arcabitu.


Re: Arcabit Internet Security - mikesu - 07.01.2014

Eugeniusz napisał(a):Arcacoolka to po prostu szczytowe osiągnięcie programistów Arcabitu.

Arcacoolka to historia :-) Kiedyś za najlepszy wynik w danym miesiącu przysługiwała nagrodaWinkWyniki były publikowane na firmowym forum.

Ale faktycznie - "funkcjonalność" chyba już zbędna. A z drugiej strony - może by tak nowa wersja - nowe levele i nowe mapy?Cool


Re: Arcabit Internet Security - mikesu - 02.02.2014

Czy ktoś ma jeszcze problem z kluczem licencji programu podczas instalacji 2014?
Wyskakuje komunikat o nieważnym kluczu, na kluczu TRIAL się instaluje ale się nie aktualizuje.
Wybranie opcji przedłuż abonament otwiera stronę sklepu Arcavir-a, a nowy klucz można wpisać w oknie w trybie "Wykrywanie usług interakcyjnych" - tzn. nie można go wpisać bo go nie przyjmuje.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Coś się popsuło?


Re: Arcabit Internet Security - paradise2010 - 07.02.2014

Wersja 2014 będzie oficjalnie udostępniona już niedługo wraz z nową stroną Internetową. Taką dostałem odpowiedź od firmy arcabit


Arcabit Internet Security 2014 - zord - 09.02.2014

Dostępna jest finalna wersja polskiego programu zabezpieczającego Arcabit Internet Security 2014


Nowa edycja oprogramowania antywirusowego i bezpieczeństwa sieciowego firmy Arcabit przynosi wiele pozytywnych zmian:

Nowy, znacznie ulepszony i częściej aktualizowany silnik antywirusowy
Wykorzystywanie technologii chmury dla podniesienia poziomu ochrony i szybkości reakcji na nowe zagrożenia
Ulepszona ochrona przeglądarki i skanowanie poczty, w tym przesyłanej protokołem SSL/TLS
Ulepszone mechanizmy kontroli rodzicielskiej/kontroli dostępu, w tym możliwość filtrowania stron HTTPS
System reputacji plików wykonywalnych (programów)
Nowy, przejrzysty GUI

Zaawansowany silnik antywirusowy ze stale aktualizowaną bazą sygnatur, a także metodami automatycznej analizy kodu, pozwala wykrywać ogromną liczbę zagrożeń, nie spowalniając przy tym pracy komputera.

Ochrona w Chmurze pozwala szybciej wykrywać nowe zagrożenia, ocenić reputację programów, przesłać online podejrzany kod aplikacji do dalszej analizy.

Moduł kontroli rodzicielskiej pozwala rodzicom zablokować dzieciom dostęp do wybranych stron internetowych, a także do stron których wbudowaną i stale aktualizowaną bazę posiada program

Bezpieczne korzystanie z Internetu dzięki skanowaniu witryn internetowych podczas przeglądania, pozwala zablokować niebezpieczny kod na stronach internetowych, a skaner poczty przychodzącej wykryje i zablokuje załączniki zawierające wirusy.

Łatwa instalacja i prosta obsługa dzięki nowemu, prostemu interfejsowi użytkownika. Domyślne ustawienia są optymalne dla większości użytkowników.

Tryb dla gracza pozwala czasowo wyłączyć komunikaty aplikacji, zapewniając ochronę bez przerywania dobrej zabawy.





[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona producenta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie:
Arcabit Internet Security 2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Arcabit AntiVirus 2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Arcabit Enpoint Security/AntiVirus 2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Arcabit Internet Security - Eugeniusz - 09.02.2014

Strona zrobiona przez jakiegoś gimnazjalistę?? Żadnych informacji, nie wiadomo o co chodzi, wstyd..


Re: Arcabit Internet Security - zord - 09.02.2014

Wywalili wszystko co było, chyba chcą zacząć od nowa.


Re: Arcabit Internet Security - Mikołaj - 09.02.2014

Po wejściu na stronę... Jestem w szoku. Minimalizm przede wszystkim. Na początku myślałem, że otworzyłem wersję mobilną Grin


Re: Arcabit Internet Security - facecik - 09.02.2014

Strona ma na razie koszmarny wygląd, zapewne to efekt przebudowy, i tymczasowy wygląd.


Re: Arcabit Internet Security - Miquell - 09.02.2014

Minimalizm to mało powiedziane... Jednak pragmatycznie rzecz ujmując, bardziej niż estetyka strony www, liczyć powinna się skuteczność i funkcjonalność samego softu Wink


Re: Arcabit Internet Security - Tibu - 10.02.2014

według mnie wszystko jest co powinno być - wygląd,,taki sobie ,,