SafeGroup
Arcabit Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Arcabit Internet Security (/thread-7576.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Arcabit Internet Security - LiberumVETO - 28.03.2020

o kurcze to dziewczynki pracują w Arcabicie ? Pewnie w sekretariacie Tongue


RE: Arcabit Internet Security - Quassar - 28.03.2020

To można je jakoś przetestować... test penetracji Grin


RE: Arcabit Internet Security - LiberumVETO - 28.03.2020

(28.03.2020, 20:20)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To można je jakoś przetestować... test penetracji Grin

Ach ten Quassar Grin


RE: Arcabit Internet Security - karola - 29.03.2020

Jak już do was dotrze, jak bardzo poniżej poziomu tego forum jest ten wasz "żart", to po prostu usuńcie te posty... bo na chwilę obecną po prostu że-nu-a.


RE: Arcabit Internet Security - LiberumVETO - 29.03.2020

(29.03.2020, 07:29)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jak bardzo poniżej poziomu tego forum jest ten wasz "żart", to po prostu usuńcie te posty... bo na chwilę obecną po prostu że-nu-a.

świete słowa Tongue


RE: Arcabit Internet Security - rogacz - 29.03.2020

(29.03.2020, 07:29)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak już do was dotrze, jak bardzo poniżej poziomu tego forum jest ten wasz "żart", to po prostu usuńcie te posty... bo na chwilę obecną po prostu że-nu-a.

Współczuję tej śmiertelnej powagi w życiu, ale wiesz ze to niebezpieczne? Bo twój organizm zareaguje w końcu śmiertelnym szokiem na dobry dowcip Wink


RE: Arcabit Internet Security - Quassar - 29.03.2020

A ja tam ciekawy jestem czy potrafią zrobić audyt systemu .... bo nie jestem seksistą że kobieta tyko na sekretarkę/suport..
Uważam że też potrafi facetowi w nie jednej dziedzinie dorównać.


RE: Arcabit Internet Security - LiberumVETO - 29.03.2020

Nie zdziwil bym się gdyby Kobiety były odpowiedzialne za mks_vir a ,,chłopcy,, za arcabit Smile


RE: Arcabit Internet Security - Quassar - 29.03.2020

Czemu zmieniłeś "Ach ten Quassar" z Podbijam Grin
Wczoraj, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1 godzinę temu przez LiberumVETO.)


RE: Arcabit Internet Security - LiberumVETO - 29.03.2020

nie zrozumiałem o co Ci chodziło Smile teraz wiem Grin


RE: Arcabit Internet Security - nero469 - 07.04.2020

No muszę przyznać ,że program mocno poprawił swoją wykrywalność od tamtych lat. Co uważam jest na plus. Grin


RE: Arcabit Internet Security - ichito - 07.04.2020

Brawo dla Ciebie za informację...to jakieś własne testy?


RE: Arcabit Internet Security - nero469 - 13.04.2020

@ichito-nie bawie się we własne testy bo to bez sensu jest. Program x wykryje wirusa y nie i na odwrót za tydzień okazuje się ,że program z wykrywa a x i y już nie. Chodzę po różnych stronach -to jest optymalny test wg mnieTongueP)


RE: Arcabit Internet Security - A11-11Q - 13.04.2020

Aktualnie jestem po reinstalacji Windows 7 i aktualizacji do 10. Wgrała mi się jakaś starsza wersja tej dziesiątki o nr 1511 (kiedyś, dawno aktywowałem 10 więc może dlatego). Po wyłączeniu systemowego Defendera wgrałem Arcabit. Kolejny dzień wszystko pracuje stabilnie. Jedyny zgrzyt to brak możliwości zainstalowania Safebrowser Arcabitu. Instalator uruchomiony z poziomu programu startuje, po czym wraca do początku, czyli pytania: "Czy zainstalować". Z drobnych kłopotów po aktualizacji do 10 wymienię jeszcze problemy z najnowszą wersją Thunderbirda - program się uruchamiał po czym jego okno zaczęło migać i znikać. Zainstalowanie starszej wersji rozwiązało problem. Wracając do Arcabitu i ich bezpiecznej przeglądarki - daruję sobie instalację. Wierzę, że sam program podstawowy będzie mnie chronić wystarczająco Wink


RE: Arcabit Internet Security - M'cin - 13.04.2020

1511 to wersja sprzed 4,5 roku. od dawna nie ma łatek bezpieczeństwa. Wypadałoby przejść do 1809, albo pogodzić się ze zgrzytami z kompatybilnością nowszych programów.
Witamy na placu budowy Windows 10 Smile


RE: Arcabit Internet Security - A11-11Q - 13.04.2020

Heh, pierdzielę to. Chodzi sprawnie i lekko. Zostawię to już tak jak jest.


RE: Arcabit Internet Security - nero469 - 13.04.2020

Wracając do waszych postów Arcabita testowałem jakiś czas temu. Silnik bitdefendera robi swoje -na pewno poprawił wykrywalność.
A propos Windows 10- nie jestem jego fanem i na razie podziękuje . Osobiście wole starą 7-może już nie ma wsparcia ,ale wszystkie softy działają jak należy.Arcabit też chodził normalnie więc nie ma sensu zmieniać co cokolwiek.


RE: Arcabit Internet Security - A11-11Q - 02.05.2020

(13.04.2020, 13:35)M'cin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

1511 to wersja sprzed 4,5 roku. od dawna nie ma łatek bezpieczeństwa. Wypadałoby przejść do 1809, albo pogodzić się ze zgrzytami z kompatybilnością nowszych programów.
Witamy na placu budowy Windows 10 Smile

Właśnie dzisiaj system mi się zaktualizował automatycznie. Instalacja Safe browser Arcabit ruszyła bez zgrzytów. Już wszystko na swoim miejscu.


RE: Arcabit Internet Security - LiberumVETO - 03.05.2020

w mksie jak otworzysz interfejs to przy pomocy ESC zamkniesz interfejs


RE: Arcabit Internet Security - A11-11Q - 10.05.2020

Arcabir wprowadziła nowe narzędzie/funkcjonalność w swoim programie:

[Obrazek: Arcabirnowafunkcja0.jpg]