SafeGroup
Arcabit Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Arcabit Internet Security (/thread-7576.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Arcabit Internet Security - rogacz - 23.11.2019

Przeczytaj dokładnie screeny Smile Heurystyka wykryła i usunełą. Dopóki nie spróbowałem szyfrować ignorował tylko Smile


RE: Arcabit Internet Security - tommyklab - 23.11.2019

Ale co mnie interesuje Bitdefender, tu jest wątek Arcabit/MKS Smile


RE: Arcabit Internet Security - rogacz - 23.11.2019

Dam ci zagadkę Wink Z jakich silników korzysta Arcabit/MKS? Wink


RE: Arcabit Internet Security - tommyklab - 23.11.2019

To że korzysta z silników BD, nie znaczy, że ma nie blokować.


RE: Arcabit Internet Security - tachion - 24.11.2019

Dokładnie można parę bajtów zmienić żeby apka była znowu nie uchwytna + dodatkowo zaciemnić. Jeśli apka jest nierozpoznana to wszelkie jej działania powinny być zablokowane.

Comodo sobie z tym radzi, jak i pewnie programy typu spyshelter też sobie z tym poradzą.

[Obrazek: 43xDa2g.png]


RE: Arcabit Internet Security - zord - 24.11.2019

SpyShelter Premium nie reaguje ani przy odpaleniu ani przy szyfrowaniu pliku.


RE: Arcabit Internet Security - tachion - 24.11.2019

Może jest na białej liście Smile Sumy kontrolne by trza było zmienić żeby się dowiedzieć Smile


RE: Arcabit Internet Security - Quassar - 24.11.2019

Dajcie mi tą zmodyfikowana próbkę to sprawdze to jak należy..


RE: Arcabit Internet Security - tachion - 24.11.2019

Spyshelter nie widzi tych akcji nawet z opcją pytaj użytkownika. Będzie chronił dopiero jak się doda folder lub plik do chronionych. Dodatkowo zmieniłem też hash programu.


RE: Arcabit Internet Security - paradise2010 - 07.12.2019

Ciekawe kiedy Arcabit pojawi się w nowej wersji ? bo od 2015 roku żadnych zmian nie ma. chyba jakieś 3 lata temu był konkurs na zaprojektowanie interfejsu i od tamtej pory cisza, sama strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też bez żadnych zmian. Arcabit beta ?


RE: Arcabit Internet Security - Arcabit - 07.12.2019

Wszystkie nasze pakiety są stale aktualizowane i rozbudowywane o nowe funkcje. Wszystkie nowości są publikowane w ramach standardowej procedury aktualizacyjnej i nie wymagają reinstalacji. Zatem stwierdzenie, że "żadnych zmian nie ma" jest - delikatnie rzecz ujmując - mocno chybione Smile


RE: Arcabit Internet Security - Sillo - 07.12.2019

(07.12.2019, 02:05)paradise2010 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawe kiedy Arcabit pojawi się w nowej wersji ? bo od 2015 roku żadnych zmian nie ma. chyba jakieś 3 lata temu był konkurs na zaprojektowanie interfejsu i od tamtej pory cisza, sama strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też bez żadnych zmian. Arcabit beta ?

Kolega nie wie że Arcabit dodał nowy mechanizm o nazwie : Roundkick ** , a co do interfejsu to nie gardzę obecnym , czy powinien być nowy ?***  To zależy od Arcabitu Smile

** może nie za często dodają nowe mechanizmy , ale + dla nich 
*** zawsze możesz pomóc Arcabitowi w nowym interfejsie


RE: Arcabit Internet Security - A11-11Q - 08.12.2019

(07.12.2019, 12:48)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wszystkie nasze pakiety są stale aktualizowane i rozbudowywane o nowe funkcje. Wszystkie nowości są publikowane w ramach standardowej procedury aktualizacyjnej i nie wymagają reinstalacji. Zatem stwierdzenie, że "żadnych zmian nie ma" jest - delikatnie rzecz ujmując - mocno chybione Smile

I to mi bardzo odpowiada. Robicie swoją robotę konsekwentnie bez marketingowego szumu. Choć pewnie macie swoje kanały gdzie "szumicie" ale ja jako odbiorca końcowy nie jestem bombardowany jakimiś powiadomieniami , mailami i wskakującymi oknami reklamowymi.
Jednak cały czas można się przekonać, że ludzie kupują/oceniają oczami - jeśli nie ma widocznych zmian w wyglądzie okna programu, jeśli ma archaiczny wygląd to jednoznacznie program jest uznawany za przestarzały lub porzucony w rozwoju.


RE: Arcabit Internet Security - Sillo - 08.12.2019

Co do reklam to jedynie widziałem w apkach na androidzie Tongue


RE: Arcabit Internet Security - A11-11Q - 08.12.2019

Jeśli pojawią się, w oknie programu, jakieś znaczki fejsbukowe, małokonkretne wiadomości na mejla itd to ja nie będę współfinansować tego projektu. Toleruję tylko autorskie strony i blogi Smile Teraz jeś świetnie, jestem megazadowolony. Tak trzymać.


RE: Arcabit Internet Security - Arcabit - 09.12.2019

Zdecydowanie _nie_ planujemy spamowania użytkowników Smile Co do samego interfejsu, to zapewne w niezbyt odległej przyszłości przeprowadzimy akcję jego odświeżenia, ale bez zbędnej rewolucji i wywracania wszystkiego do góry nogami. Spore zmiany czekają jedynie moduł administracyjny w pakiecie Arcabit ale na to też przyjdzie czas.


RE: Arcabit Internet Security - Konrad - 09.12.2019

Bardzo dobrze i tak trzymać. Smile

Jeśli chodzi o informacje odnośnie zmian w produkcie, to można na stronie prowadzić blog aktualizacji i tam poszczególne zmiany opisywać.


RE: Arcabit Internet Security - karola - 28.03.2020

No musiałam Grin Humor nie opuszcza kolegów z Arcabit'u:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Urzekł mnie "imperatyw pracy zdalnej" Grin


RE: Arcabit Internet Security - LiberumVETO - 28.03.2020

Dzielny Arcabit Grin W takich miesiącach jak te to producenci AV  będą mieć więcej siana , chodzby dlatego że większość ludzi pracuje online  lub prowadzą wykład zdanego przedmiotu


RE: Arcabit Internet Security - Arcabit - 28.03.2020

(28.03.2020, 10:46)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No musiałam Grin Humor nie opuszcza kolegów z Arcabit'u: [...]

Hola, hola! A gdzie parytety? Powinno być "kolegów i koleżanek"  Grin