SafeGroup
Arcabit Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Arcabit Internet Security (/thread-7576.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Arcabit Internet Security - paradise2010 - 13.11.2013

Miła wiadomość dla wszystkich co lubią pakiety tego producenta. Nowa wersja 2014 ma się ukazać na początku grudnia, narazie wiem tyle że trwają testy i grafika jest dopracowywana.


Re: Arcabit Internet Security - Eugeniusz - 13.11.2013

AHAHAHAHA!
paradise2010 napisał(a):Miła wiadomość dla wszystkich co lubią pakiety tego producenta.

Czytaj dla pracowników tejże jakże znakomitej firmy.


Re: Arcabit Internet Security - Miquell - 13.11.2013

EugeniuszCool


Re: Arcabit Internet Security - paradise2010 - 06.12.2013

Wersja 2014 będzie w sprzedaży od stycznia. W tej chwili trwają testy. tak mi odpisał Arcabit.


Re: Arcabit Internet Security - Waves - 07.12.2013

Program który tak na prawdę nie liczy się na rynku zabezpieczeń. Nowa wersja zapewne nie wniesie nic poza wyglądem.


Re: Arcabit Internet Security - ELWIS1 - 07.12.2013

Chętnie bym przetestował czy poprawili wysokie użycie zasobów i coś zrobili z wykrywalnością. Gdzie można zapisać się na betę?


Re: Arcabit Internet Security - paradise2010 - 16.12.2013

Mała zmiana planów prawdopodobnie nie będzie wersji Arcabit 2014 beta ze względu na długie testy programu beta


Re: Arcabit Internet Security - karola - 23.12.2013

Jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Arcabit Internet Security - Waves - 24.12.2013

[Obrazek: thumbnail.php?file=2677&width=713&height=470]

Całkiem ładnie im to wyszło Smile


Re: Arcabit Internet Security - ktośtam - 24.12.2013

Kolejna padlina z interfejsem przypominającym świetlane lata Windows 3.11 Facepalm


Re: Arcabit Internet Security - KaMiL - 24.12.2013

Co tam interfejs; ważne, że silnik został ZNACZNIE ulepszony!


Re: Arcabit Internet Security - chomikos - 24.12.2013

Nie wiem czemu interfejs przypomina mi G-Data''y, aczkolwiek mi się podoba


Re: Arcabit Internet Security - ELWIS1 - 24.12.2013

Kolejny program oparty na silniku Bitdefendera (wynajęli silnik) - prawdopodobnie najtańszą opcję. Najtańszą, ponieważ nie ma blokera stron www czy blokera behavioralnego, chmury i innych funkcji. Wykrywalność podskoczyła, ale nic poza tym Smile Nie skupiają się na własnych technologiach, ale to ich sprawa. Mam wrażenie, że będą polegać w 99% tylko na silniku BitDefendera. Nie zauważyłem, ani jednego wirusa wykrytego przez ich silnik Arcavir, a może go usunęli?


Re: Arcabit Internet Security - potachino - 25.12.2013

ELWIS1 napisał(a):Kolejny program oparty na silniku Bitdefendera (wynajęli silnik) - prawdopodobnie najtańszą opcję. Najtańszą, ponieważ nie ma blokera stron www czy blokera behavioralnego, chmury i innych funkcji.

Samemu nie mieliinie maja żadnych szans osiągnąć poziomu wykrywalności BitDefendera, więc taki ruch ze strony ArcaBitu jest moim zdaniem bardzo rozsądny. Oni starają się za wszelką cenę utrzymać na rynku. Z punktu widzenia szeroko rozumianego "dobra ogółu" to samo utrzymywanie się tej marki na rynku nic nie wnosi, jednak nic nie wnosi od lat więc dobrze że chociaż użytkownicy dostaną lepszą ochronę.
Co do chmury - ArcaBit chyba stara się budowac własny cloud.


Re: Arcabit Internet Security - Mikołaj - 27.12.2013

Jestem pod wrażeniem. Bardzo ładnie wygląda sam instalator jak i program. Bardzo estetyczny wygląd.
Dobre posunięcie Arcabitu z silnikiem BitDefendera.

EDIT:
Zainstalowałem. Co ciekawe program, nie może pobrać bazy wirusów, ani nie chce włączyć ochrony "Real-Time".


Re: Arcabit Internet Security - tommyklab - 28.12.2013

potachino napisał(a):Co do chmury - ArcaBit chyba stara się budowac własny cloud.


To dobrze, bo poprzedni cloud działał na zasadzie szybszego pobierania update Wink


Re: Arcabit Internet Security - Arcabit - 28.12.2013

Mikołaj napisał(a):Jestem pod wrażeniem. Bardzo ładnie wygląda sam instalator jak i program. Bardzo estetyczny wygląd.
Dobre posunięcie Arcabitu z silnikiem BitDefendera.

EDIT:
Zainstalowałem. Co ciekawe program, nie może pobrać bazy wirusów, ani nie chce włączyć ochrony "Real-Time".


Czy restart systemu rozwiązał problem aktualizacji i aktywacji ochrony? Większość problemów, które dotychczas odnotowaliśmy w ramach testów wersji beta była związana właśnie z koniecznością restartu - problem ten został już naprawiony, a poprawki zostaną udostępnione w jednej z najbliższych aktualizacji.


Re: Arcabit Internet Security - ELWIS1 - 30.12.2013

Muszę tutaj coś wyjaśnić. Być może niektórzy mnie źle rozumieją, dlaczego mam takie zdanie o Arcabit i Filemedic.

Ja jestem bardzo za polskimi produktami i wspieraniem polskich firm, ale miałem trochę bliższe przygody zArcabitem czy Filemedicem.
Sorry chłopaki, ale nie zależy Wam na wykrywalności. Mojej paczki przez 8 miesięcy nie dodaliście do baz. Ba nadal tego nie zrobiliście.
Nie mogę dobrze się wypowiadać o kimś, kto sobie robi takie jaja. Kto najpierw mówi że coś zrobi -a potem cisza.
Mam porównanie do innych na świecie producentów, ponieważ z nimi współpracuje. Oni postępują bardziej fair i widać komu zależy na wykrywalności.

Ktoś powie, jak nie zależy na wykrywalności? Jest przecież silnik Bitdefendera. Ok, ale jesteście na rynku kilka lat.Własne technologie są bardzo ważne, aby nie być zależnym od kogoś innego. Poza tym, co jeśli plik nie będzie w bazie Bitdefendera lub w bazie Arcabitu? Widzę, że chmurę będziecie budować. Dobry ruch, o ile będzie to potężna chmura. Mam wrażenie, że Filemedic również doda silnik Bitdefender.

Oczywiście jest to moja subiektywna opinia.
Mimo wszystko życzę powodzenia Smile


Re: Arcabit Internet Security - tommyklab - 30.12.2013

Gdzieś to pisali, że nie nadążają z przetwarzaniem przesyłanych im plików; to nie czasy dosowskie gdzie za czasów mks_vir, gdzie wychodziło 100 wirusów miesięcznie a updejty przychodziły dyskietką poczta polską - to tak ze wspomnień, hehehe

Wszystko przerabiają ręcznie, oprócz kupowania baz, bo część kupują, widać to po oznaczeniach.


Niestety nie maja takiej maszynki, gdzie 90% malware jest analizowane automatycznie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wink


Re: Arcabit Internet Security - asg - 30.12.2013

tommyklab napisał(a):Niestety nie maja takiej maszynki, gdzie 90% malware jest analizowane automatycznie:

Webroot ma Phileas-a - niestety, nie ma już info. Został np. post:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i garść informacji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]