SafeGroup
Testy AV-Comparatives - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Testy AV-Comparatives (/thread-707.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


Re: Testy AV-Comparatives - mateusxzz - 19.09.2009

Adam, a z jakiegoż to powodu jesteś zawiedziony ?


Re: Testy AV-Comparatives - adam_993 - 19.09.2009

Bo miał być wielki powrót Kasperskiego. Smutne.


Re: Testy AV-Comparatives - Pablosss - 19.09.2009

adam_993 napisał(a):Bo miał być wielki powrót Kasperskiego. Smutne.


Jest niestety wielka wpadka. Z wersji na wersję nowy K uzyskuje coraz gorsze wyniki.


Re: Testy AV-Comparatives - LikwidatoR - 19.09.2009

hahahaha eScanlepszy od kaspraa AVG na rowni z kasprem nie mogeee hahahahaha powariowali ludzie


Re: Testy AV-Comparatives - Plati - 19.09.2009

Avira trzyma poziom, znowu druga i o 3 mniej FP niż w pop. teście.


Re: Testy AV-Comparatives - yngve - 19.09.2009

Heh, jakim cudem Avast najszybszy? Chyba z ciekawości zainstaluje i sprawdze, czy on rzeczywiście taki teraz szybki jest. Coś mi się wierzyć nie chce Smile


Re: Testy AV-Comparatives - adam_993 - 19.09.2009

I co teraz będzie z ruskimi? Miało być tak pięknie.


Re: Testy AV-Comparatives - LikwidatoR - 19.09.2009

Avast nie mozliwe, ze podczas skanowania jest najszybszy nie mozliwe i to w wersji 4 xx cos panowie z AV-C wedlug mnie sa coraz mniej wiarygodni. Avira skanuje zdecudowanie szybciej od Avasta, nod, kasper tez, niektorewyniki z kosmosuGrin


Re: Testy AV-Comparatives - Gnome - 19.09.2009

Dziwna sprawa z tym Kasperskim, no ale ja tam się cieszę, że Avira ma taką a nie inną skuteczność (chociaż z tymi FP to prawda, ostatnio uznała za trojna jakiś .dll od GG, chociaż GG to syf sam w sobie więc może i to prawda Wink).


Re: Testy AV-Comparatives - Meir - 19.09.2009

Ruscy,ruscy...przecież Niemcy i Amerykanie to bardziej cywilizowany naródSmile


Re: Testy AV-Comparatives - Plati - 19.09.2009

Gnome napisał(a):Dziwna sprawa z tym Kasperskim, no ale ja tam się cieszę, że Avira ma taką a nie inną skuteczność (chociaż z tymi FP to prawda, ostatnio uznała za trojna jakiś .dll od GG, chociaż GG to syf sam w sobie więc może i to prawda Wink).


to wyślij do labu jako False Positive.
Meir napisał(a):Ruscy,ruscy...przecież Niemcy i Amerykanie to bardziej cywilizowany naródSmile


A Amerykanie to Anglicy, Hiszpanie.. Rdzenni Amerykanie stanowią tylko mały ułamek spoleczenstwa USA.


Re: Testy AV-Comparatives - Dozamet1 - 19.09.2009

I już się zaczyna jakiś program daleko to test mało wiarygodny!Bez jaj


Re: Testy AV-Comparatives - Gnome - 19.09.2009

A mam to gdzieś, to był jakiś dodatek do IE, przynajmniej tak to się w OA wyświetlało, więc niech sobie to usuwa GG się nie pogorszyło z tego powodu.


Re: Testy AV-Comparatives - Pablosss - 19.09.2009

Plati napisał(a):
Gnome napisał(a):Dziwna sprawa z tym Kasperskim, no ale ja tam się cieszę, że Avira ma taką a nie inną skuteczność (chociaż z tymi FP to prawda, ostatnio uznała za trojna jakiś .dll od GG, chociaż GG to syf sam w sobie więc może i to prawda Wink).


to wyślij do labu jako False Positive.


Kiedyś na ten temat wypowiadała się picasso. Ktoś poruszył temat że NOD wykrywa w GG trojana. Picasso uznała że to nie jest błąd gdyż ów komunikator zawierający elementy adware, uznała że każdy AV który wykrywa w nim coś złego ma rację Smile


Re: Testy AV-Comparatives - Meir - 19.09.2009

Plati...OBYWATELE STANÓW ZJEDNOCZONYCHSmile

Dozamet1-program nie jest mało wiarygodny...tylko niestety odstaje od najlepszychSmile


Re: Testy AV-Comparatives - Gnome - 19.09.2009

Meir Dozamet1 napisał, że test mało wiarygodny (w oczach niektórych) a nie program Wink.


Re: Testy AV-Comparatives - mateusxzz - 19.09.2009

yngve napisał(a):Heh, jakim cudem Avast najszybszy? Chyba z ciekawości zainstaluje i sprawdze, czy on rzeczywiście taki teraz szybki jest. Coś mi się wierzyć nie chce Smile


Jeśli chcesz zobaczyć z jaką szybkością Ci skanuje dysk, to musisz w tych drugi ustawieniach wyłączyć skórkę prostego interfejsu Tongue


Re: Testy AV-Comparatives - Meir - 19.09.2009

W oczach niektórych Prezydent Kaczyński ma 198 cm wzrostu...
nie ma bardziej wiarygodnego testu...


Re: Testy AV-Comparatives - Dozamet1 - 19.09.2009

Gnome napisał(a):Meir Dozamet1 napisał, że test mało wiarygodny (w oczach niektórych) a nie program Wink.


tak wiem i o to mi chodziło tylko że zapomniałem napisać ,,test".No ale co nie mówić to troszkę się zdziwiłem Kasprem


Re: Testy AV-Comparatives - Gnome - 19.09.2009

Meir ja nie neguję wiarygodności testu prowadzonego cyklicznie, na ponad 1,5 mln próbkach, szczególnie, że Avira druga Wink.

Swoją drogą to na taką ilość te 21 FP to nie jest aż tak dużo.