SafeGroup
Baidu Antivirus - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Baidu Antivirus (/thread-6597.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Re: Baidu Antivirus - Arkovianin - 12.11.2014

Program lekki bardzo lekki Smile


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 14.11.2014

Panowie mam problem z spolszczeniem.

Spolszczenie pobrałem z dobrych programów , gdy próbuje uruchomić ,,Polski.blp,, to wyskakuje mi : System Windows nie może otworzyć tego pliku.

*użyć usług sieci Web do znalezienia odpowiedniego programu
*wybrać program z listy

Co zrobić ??


Re: Baidu Antivirus - zbc - 14.11.2014

Zobacz, to chyba najnowszy plik.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przenieś może do folderu baidu z tłumaczeniami.


Re: Baidu Antivirus - Gość - 14.11.2014

Do jakiego folderu (nazwa) wkleić spolszczenie


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 14.11.2014

Tak samo ,do jakiego folderu (nazwa) wkleić spolszczenie ?


Re: Baidu Antivirus - zbc - 14.11.2014

Ja nie mam baidu, poszukajcie plików tłumaczeń i tam wklejcie.


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 14.11.2014

ok.


Re: Baidu Antivirus - Toruniak - 14.11.2014

Bo te spolszczenie na dobrych programach jest nieaktualne. Spolszczenie dane przez redakcję jest stare, te same co na stronie producenta.
Nie wiem jak jest teraz. Poprzednio trzeba było w Baidu kliknąć na translator ( w niektórych wersjach był, czasami musiał się dopiero pobrać) potem wystarczyło już tylko kliknąć na spolszczenie i się instalowało.
Autor spolszczenia 4Mic
Cytat:To jest moje spolszczenie, sam im go wysłałem i zamieściłem na forum baidu. W moim linku poniżej jest najbardziej aktualne spolszczenie.
Jak widzę jakieś błędy to je od razu poprawiam i aktualizuję link. A na stronie producenta to nie wiem którą wersja mają, czy ją aktualizują. Tak, że warto co jakiś czas sprawdzić czy nie ma nowszego pliku.

Tam w komentarzach do Baidu, tylko na następnej stronie:

Cytat:Tłumaczenie dla najnowszej wersji 5.3.2....
Przetłumaczyłem prawie wszystko, może coś tam zostało.
Aby zainstlować spolszczeni należy:
Plik główny "Polski.php" dodaję się do Bajdu przez kliknięcie na niego.
Warunek trzeba mieć pobrany i zainstalowany "Language Translator" w dziale Narzędzia - Toolbox.
Jęsli w "Toolbox''ie" brak "Language Translator". Wykonaj najpierw poniższą instrukcję z kopiowaniem plików.
Dodatek dodajemy według instrukcji:
1.Zaznaczyć w "Settings" Ustawieniach - "Proactive Defense" Ochrona Proaktywna - "Temporarily disable self-defense" Tymczasowo wyłącz samoochronę
2.Wypakuj katalog "bavadvtools" i "i18n" z archiwum do katalogu głównego pragramu "Baidu Antivirus"
Katalog prawdopodobnie jest u was w C:\Pliki Programów (86)\Baidu Security
lub w C:\Program Files(86)\Baidu Security
UWAGA:
Aby spolszczenie dodatków działało, należy mieć zainstalowane główne spolszczenie o nazwie "Polski"
Jeśli masz pod inna nazwa, usuń wszystkie spolszczenie i zainstaluj ponownie główne.
Aby "Tolbox"-Narzędzia był po Polsku, ustaw najpierw język angielski i dopiero potem zmień na polski.

pliki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Baidu Antivirus - UnitedHardcore91 - 27.01.2015

Czy włączone 2 silniki standardowe-Baidu i chmura będą dobrze chronić? Czy raczej wskazane jest aktywowanie Aviry? Zależy mi na lekkiej ochronie i dobrej skuteczności.

Zainstalowałem Baidu z dobrych programów,potestowałem na eicarze i ni z cholery zaczeły się ściągać od tak 2 aplikacje ''''Sandbox'''' i ''''Private browsing''''


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 30.01.2015

Cytat: ''''Sandbox'''' i ''''Private browsing''''

Ten 1-szy u mnie był już pobrany (bez wiedzy) a ten 2-gi pyta się ,,czy pobraćlub czy go włączyć,,


Re: Baidu Antivirus - UnitedHardcore91 - 06.02.2015

Trochę lipa jest z automatycznymi aktualizacjami-soft nie znajduje nowej wersji jak jest dostępna.
Ogólnie działa lekko jak jest włączona ochronabez Aviry i skanowania wszystkich plików.Testowałem na kilku paczkach i ma dobrą wykrywalność z Avirą to już wgl.


Re: Baidu Antivirus - UnitedHardcore91 - 09.02.2015

Ustawienie standard w file protection wystarczy ? Czy lepiej ustawić na full?


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 09.02.2015

Ustawienie standard w file protection wystarczy ? Pewnie
Ale jeżeli masz mocnego kompa to możesz ustawić na full.


Re: Baidu Antivirus - UnitedHardcore91 - 10.02.2015

Raz czy dwa wrzuciłem na full i było ścinka np przy wejściu na jakąś stronkę,na standardowym ustawieniu jest leciutko.
Avirę mam włączoną tylko przy skanie dysku,sama chmura i av baidu wystarczy-testowałem na paczkach z forum i ładnie sobie radzi.
Wracając do ustawień to standard obejmuje(zgaduje) zapis i odczyt i określone rozszerzenia plików-exe,dll,jpeg itp


Re: Baidu Antivirus - witek21 - 17.03.2015

Zainstalowałem baidu i jestem jak narazie bardzo zadowolony a przeszedłem z Pandy która ostatnio trochę namieszała. Miałem do wyboru jeszcze 360 IS lub TS ale jakoś tamten soft nie przemawia do mnie... troszkę testowałem 360 Total Security i jakoś mi się wydaje że w baidu jest bardziej przejrzyści... bardziej przemyślane to menu i wszytkie opcje, a i mam nadzieje że i jest równie bezpiecznie.


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 17.03.2015

witek21 napisał(a):Zainstalowałem baidu i jestem jak narazie bardzo zadowolony a przeszedłem z Pandy która ostatnio trochę namieszała. Miałem do wyboru jeszcze 360 IS lub TS ale jakoś tamten soft nie przemawia do mnie... troszkę testowałem 360 Total Security i jakoś mi się wydaje że w baidu jest bardziej przejrzyści... bardziej przemyślane to menu i wszytkie opcje, a i mam nadzieje że i jest równie bezpiecznie.

Uważaj na cyptologery ktore szyfrują dane na kompie - a baidu ich nie widzi (lepiej zrób sobie kompie systemu)


Re: Baidu Antivirus - witek21 - 17.03.2015

Tibu 11 napisał(a):
witek21 napisał(a):Zainstalowałem baidu i jestem jak narazie bardzo zadowolony a przeszedłem z Pandy która ostatnio trochę namieszała. Miałem do wyboru jeszcze 360 IS lub TS ale jakoś tamten soft nie przemawia do mnie... troszkę testowałem 360 Total Security i jakoś mi się wydaje że w baidu jest bardziej przejrzyści... bardziej przemyślane to menu i wszystkie opcje, a i mam nadzieje że i jest równie bezpiecznie.

Uważaj na cyptologery ktore szyfrują dane na kompie - a baidu ich nie widzi (lepiej zrób sobie kompie systemu)

a jaki popularny soft je wykrywa?


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 18.03.2015

Avg , bidefender free, Avast , 360 Internet Security / Total Security.

Te na 100%


Re: Baidu Antivirus - witek21 - 18.03.2015

Tibu 11 napisał(a):Avg , bidefender free, Avast , 360 Internet Security / Total Security.

Te na 100%
czyżby silnik aviry tego nie potrafił wykrywać? w ostatnich testach AV to właśnie Avira brylowała nawet nad Bitdefenderem... . Co ile wydają te nowe testy AV?

swoją drogą już nie ma tego syfu razem z programem co pisaliście kilka stron wcześniej, skanowałem Malwarebytes i nic nie znalazło....


Re: Baidu Antivirus - Tibu 11 - 18.03.2015

Aviry nie miałem więc nie wiem