SafeGroup
Pogawędki XIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIII (/thread-6306.html)



Re: Pogawędki XIII - ichito - 21.04.2013

Sorry...niektórych tu nie rozumiem...chyba mam inne postrzeganie pewnych rzeczy.


Re: Pogawędki XIII - Konto usunięte - 21.04.2013

ichito napisał(a):Sorry...niektórych tu nie rozumiem...chyba mam inne postrzeganie pewnych rzeczy.


Ja też, a już na pewno nie kogoś kto sam deklaruje że odchodzi, a potem pisze że się u nas degraduje bez powodu...
No ale każdy żyje w swoim świecie.
EOT - jakby ktoś miał jakieś osobiste wycieczki to zapraszam na pw, nie ma powodu aby robić cyrk na forum.

@Eugeniusz:
Można tak to nazwać.
Spróbujemy, ale czy się uda, nie zależy tylko od nas.


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 21.04.2013

Ostatni tydzień szkoły.
Chlip chlip, 4 lata a człowiek tak się związał z tymi ludźmi <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki XIII - chomikos - 21.04.2013

Ale można z tym potrollować Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIII - Galactico - 21.04.2013

Eugeniusz napisał(a):Ostatni tydzień szkoły.
Chlip chlip, 4 lata a człowiek tak się związał z tymi ludźmi <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Czyli będziesz abiturientem... Masz stres? Wkrótce czeka Cię matura... Wszystko powtórzone? Co zdajesz?


Re: Pogawędki XIII - Waves - 21.04.2013

Nie lubię chodzić w garniturze Wall


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 21.04.2013

Waves97 napisał(a):Nie lubię chodzić w garniturze Wall


To chodź w dresie...


Re: Pogawędki XIII - Waves - 21.04.2013

Ciekawe czy wpuściliby mnie na testy w klasycznym 3-pasie i adidasach Cool


Re: Pogawędki XIII - JarekMk - 21.04.2013

Co myślicie o przywróceniu sg do stanu z przed miesiąca? Chodzi mi o wizualną stronę.


Re: Pogawędki XIII - facecik - 21.04.2013

A jak wyglądała miesiąc temu Grin


Re: Pogawędki XIII - JURCZ91 - 21.04.2013

JarekMk napisał(a):Co myślicie o przywróceniu sg do stanu z przed miesiąca? Chodzi mi o wizualną stronę.

Przecież jest ładnie. Może napisz co razi w oczy? Wink


Re: Pogawędki XIII - ktośtam - 22.04.2013

facecik napisał(a):A jak wyglądała miesiąc temu Grin

Pewnie chodzi o te panele z tematami, artykułami itd.


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 22.04.2013

JarekMk napisał(a):Co myślicie o przywróceniu sg do stanu z przed miesiąca? Chodzi mi o wizualną stronę.


Nie nie nie... To jest stanowczo zły pomysł... Najlepiej byłoby, żeby było po staremu, czyli z przed pół roku... Jednakże jak to jest "niemożliwe", to niech pozostanie jak jest...


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 22.04.2013

JAROSŁAW, JAROSŁAW!
FORUM ZBAW!


Re: Pogawędki XIII - JarekMk - 22.04.2013

Galactico napisał(a):
JarekMk napisał(a):Co myślicie o przywróceniu sg do stanu z przed miesiąca? Chodzi mi o wizualną stronę.


Nie nie nie... To jest stanowczo zły pomysł... Najlepiej byłoby, żeby było po staremu, czyli z przed pół roku... Jednakże jak to jest "niemożliwe", to niech pozostanie jak jest...


Właśnie chodzi o to, aby wrócił pasek boczny z informacjami, oraz SB.

Eugeniusz napisał(a):JAROSŁAW, JAROSŁAW!
FORUM ZBAW!

Nie załapałem :/


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 22.04.2013

JarekMk napisał(a):SB

Tak! Wróćmy do stanu gdy był sidebar, shoutbox. Useragenta może nie być, ale pozostałe funkcje były w porządku.
JarekMk napisał(a):Nie załapałem

No trudno, taki żarcik <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

//Ogólnie to już n-ta koncepcja na forum. Mieliśmy wrócić do korzeni i stać się "polskimi wildersach", bez żadnych dodatków i cukierkowych modułów na forum. Teraz jednak wracamy do poprzedniej koncepcji czyli takiego "modnego" i nowoczesnego portalu, tak?


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 22.04.2013

JarekMk napisał(a):Właśnie chodzi o to, aby wrócił pasek boczny z informacjami, oraz SB.


To bardzo dobrze!! Niech wróci SB, boczne box''y z tematami najnowszymi i może jeszcze useragenty... Niech tak będzie!! Wszystko będzie ok!!


Re: Pogawędki XIII - Konto usunięte - 22.04.2013

Eugeniusz napisał(a)://Ogólnie to już n-ta koncepcja na forum. Mieliśmy wrócić do korzeni i stać się "polskimi wildersach", bez żadnych dodatków i cukierkowych modułów na forum. Teraz jednak wracamy do poprzedniej koncepcji czyli takiego "modnego" i nowoczesnego portalu, tak?


Nie, w żadnym wypadku nie o to chodzi, nie będzie też żadnego portalu.
Chcemy zachować prostotę i nacisk na rzeczowe dyskusje. Niemniej jeżeli jakieś z funkcji dostępnych wcześniej są według was, użytkowników, naprawdę przydatne, to możemy je przywrócić.
Nie chcemy jednak tego przywracać nagle, bez pytania was o opinię. Jeżeli będą zmiany, to stopniowe i jak już napisałem ukierunkowane pod użyteczność, a nie bajery.


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 22.04.2013

Moi drodzy... Czas nadszedł... Nie jeszcze nie, ale w następny piątek już nadejdzie... Tak jak mówiłem, nie będzie mnie przez pewien czas na forum... To będzie trudny czas dla mnie... Nowe wyzwania, nowi ludzie, nowe puby... A więc... Trzymajcie się...

Kurde... Po jakiego czorta ja to teraz pisze?


Re: Pogawędki XIII - danor - 22.04.2013

Cytat: Nowe wyzwania, nowi ludzie, nowe puby ...

Grin