SafeGroup
Pogawędki XIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIII (/thread-6306.html)



Re: Pogawędki XIII - Galactico - 10.04.2013

Eugeniusz napisał(a):Uhmm <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->.
Spróbuję wyciągnąć informację czy lubi whisky. Jeśli tak to uderzymy w tym kierunku, jeśli nie to pomyślimy nad czymś innym. W sumie to może to być nawet piwo, oczywiście nie jakiś koncernowy sikacz tylko coś bardziej szlachetnego.


Z piw, to może Stella Artois... Na pewno dostaniesz gdzieś ją z takimi fajnymi szklanicami...


Re: Pogawędki XIII - ktośtam - 10.04.2013

Stella Artois jest przereklamowane - piwo kompletnie bez smaku.


Re: Pogawędki XIII - asg - 10.04.2013

O - wraca mój ulubiony temat Grin
Ma tutaj już swoją historię:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIII - Galactico - 10.04.2013

ktośtam napisał(a):Stella Artois jest przereklamowane - piwo kompletnie bez smaku.


Ale też nie wiemy ile jegomość ma lat... Ja lubię Stellę, w przeciwieństwie do żubra, po którym czuję się jak żubr... Jak ta osoba jest koneserem piwa, to nic ją nie zadowoli... Taka prawda... Dlatego lepiej kupić, o ile spożywa, dobrą whisky...

Eugeniusz, z piw to co jeszcze... Może coś czeskiego, bądź słowackiego? Staropramen, Zlaty Bażant... Może też być oryginalny Budva...


Re: Pogawędki XIII - Waves - 10.04.2013

Ogólnie podarowanie komuś Whisky jest dobre, jeśli postanowiliśmy dać komuś alko.
To dobry gest bo trunek ten jest kojarzony z prestiżem i ktoś ma gest jeśli daje je jako prezent Smile


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 10.04.2013

Waves97 napisał(a):Ogólnie podarowanie komuś Whisky jest dobre, jeśli postanowiliśmy dać komuś alko.
To dobry gest bo trunek ten jest kojarzony z prestiżem i ktoś ma gest jeśli daje je jako prezent Smile


Widzę, że masz dużo w tej kwestii do powiedzenia...Cool


Re: Pogawędki XIII - Plati - 10.04.2013

Eugeniusz napisał(a):
Plati napisał(a):Co przedstawia awatar Eugeniusza? Smile

Czarno-biały awatar Eugeniusza przedstawia młodego mężczyznę en face w garniturze oraz młodą kobietę z profilu. Kobieta dotyka językiem okolic prawej kości policzkowej mężczyzny.


Dzięki.

KaMiL napisał(a):Znalazłem - to jest oryginalne zdjęcie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie wiedziałem że da się tak zmodyfikować fotkę odmładzając o kilkanaście lat człowieka. Super to wyszlo Smile

KaMiL napisał(a):
Cytat: Kamil do twarzy Ci w okularach. Plusy, czy minusy?

-6 :/


Wada nadal ci się pogłębia? Można coś z tym zrobić.


Re: Pogawędki XIII - Waves - 10.04.2013

Galactico napisał(a):
Waves97 napisał(a):Ogólnie podarowanie komuś Whisky jest dobre, jeśli postanowiliśmy dać komuś alko.
To dobry gest bo trunek ten jest kojarzony z prestiżem i ktoś ma gest jeśli daje je jako prezent.


Widzę, że masz dużo w tej kwestii do powiedzenia...Cool


No oczywiste, że dużo Cool


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 10.04.2013

Chętnie posłucham...


Re: Pogawędki XIII - Waves - 10.04.2013

To zależy co człowiek preferuje ale mi to nie smakuje jakoś . Wolę swojską orzechówkę na ból brzuszka Cool


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 10.04.2013

Waves97 napisał(a):To zależy co człowiek preferuje ale mi to nie smakuje jakoś . Wolę swojską orzechówkę na ból brzuszka Cool

W tym wieku to powinieneś wypić na ból brzuszka co najwyżej miętę ^^

Polak potrafi. Zwłaszcza ten z okolic byłego województwa radomskiego, a wiek nie gra roli:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIII - Waves - 10.04.2013

Kieliszek , góra dwa orzechówki działają o wiele lepiej niż mięta Tongue


Re: Pogawędki XIII - ktośtam - 10.04.2013

Z drżeniem serca zrootowałem mojego SGSIII i wrzuciłem CM 10.1 NIGHTLY. Działa... Więcej, działa jak marzenie Cool


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 10.04.2013

Waves97 napisał(a):Kieliszek , góra dwa orzechówki działają o wiele lepiej niż mięta Tongue


To się nazywa patologia alkoholowa... We wczesnym wieku to normalne, że dzieci interesują się alkoholem, zwanym przez rodziców oranżadą dla dorosłych... Jednak picie szkodzi i mówię tu o zdrowiu psychicznym...


Re: Pogawędki XIII - Waves - 10.04.2013

Dzięki, dzięki Galactico Smile


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 10.04.2013

Waves97 napisał(a):Dzięki, dzięki Galactico Smile


Podziękujesz jak nie trafisz na odwyk...


Re: Pogawędki XIII - Waves - 10.04.2013

Przecież ja nie pije codziennie. Za przyzwoleniem starszych tylko i wyłącznie w celach medycznych Smile


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 10.04.2013

Waves97 napisał(a):Przecież ja nie pije codziennie. Za przyzwoleniem starszych tylko i wyłącznie w celach medycznych Smile


Teraz nie pijesz codziennie, a co to za rodzice, którzy nastolatkowi pozwalają pić wódkę... Za niedługo co trzy dni, potem co dwa i się zacznie, że codziennie... Wracając ze szkoły będziesz wdeptywać do sklepu po browara, albo co gorsze, po gorzką żołądkową...


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 10.04.2013

Dla mnie sama nazwa "żołądkowa gorzka" źle się kojarzy.


Re: Pogawędki XIII - Waves - 10.04.2013

Eugeniusz napisał(a):Dla mnie sama nazwa "żołądkowa gorzka" źle się kojarzy.

+1

Galactico napisał(a):
Waves97 napisał(a):Przecież ja nie pije codziennie. Za przyzwoleniem starszych tylko i wyłącznie w celach medycznych Smile


Teraz nie pijesz codziennie, a co to za rodzice, którzy nastolatkowi pozwalają pić wódkę... Za niedługo co trzy dni, potem co dwa i się zacznie, że codziennie... Wracając ze szkoły będziesz wdeptywać do sklepu po browara, albo co gorsze, po gorzką żołądkową...


No powiem Ci tyle, że mnie nie znasz Smile