SafeGroup
Pogawędki XIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIII (/thread-6306.html)



Re: Pogawędki XIII - tommyklab - 06.04.2013

Paradoksalnie, bym nie ufał PL służbom no i chmurze M$- który sam powiedział, ze monitoruje Smile


Re: Pogawędki XIII - JURCZ91 - 06.04.2013

No tak, zakładamy różne adresy. Tylko, że tak jak w wypadku Dropboksa każde konto musi być aktywowane na innym komputerze. Virtualbox? ;-)


Re: Pogawędki XIII - ktośtam - 06.04.2013

dawletiarow napisał(a):No tak, zakładamy różne adresy. Tylko, że tak jak w wypadku Dropboksa każde konto musi być aktywowane na innym komputerze. Virtualbox? ;-)

Nieee. Ja aktywowałem kilka kont na jednym kompie. Jedyny "myk" to konieczność reinstalacji programu dla każdego nowego konta.


Re: Pogawędki XIII - JURCZ91 - 06.04.2013

No co wy gadacie. Zaraz sprawdzę.

@edit U mnie nie działa taki sposób :E


Re: Pogawędki XIII - BudbarareHell - 06.04.2013

dajcie link do tego serwisu...


Re: Pogawędki XIII - JURCZ91 - 06.04.2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki XIII - ktośtam - 06.04.2013

BudbarareHell napisał(a):dajcie link do tego serwisu...

Trzymaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 06.04.2013

Niby też się zarejestrowałem (z ktosiowego linku), ale tak raczej na zapas niż z faktycznej potrzeby. Cóż z tego, że ma się 10, 20 czy 100 GB przestrzeni, skoro ma się upload na poziomie 1Mb Wall ?


Re: Pogawędki XIII - Snajpiq - 06.04.2013

Witajcie! Takie pytanko z innej beczki. Czy warto zainwestować w podkładkę chłodzącą pod laptopa? Ewentualnie ktoś coś poleca? Nabyłem już Logitech n120 Cooling Pad, ale mam możliwość zwrotu. Czuję trochę różnice zwłaszcza podczas gry w BP4F, ale zastanawiam się czy to faktycznie potrzebne. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam!


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 06.04.2013

Jeżeli całymi dniami przesiadujesz z laptopem w łóżku w niepojętych rozmiarach betach, to warto...


Re: Pogawędki XIII - Snajpiq - 06.04.2013

Galactico napisał(a):Jeżeli całymi dniami przesiadujesz z laptopem w łóżku w niepojętych rozmiarach betach, to warto...

Aż tak to nie. Choć tą podkładkę można na łóżko zabrać.


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 06.04.2013

Snajpi napisał(a):Aż tak to nie. Choć tą podkładkę można na łóżko zabrać.


To nie...


Re: Pogawędki XIII - Snajpiq - 06.04.2013

Głównie to pogrywam w FIFA12 i ostatnio Battlefield Play4Free, przy którym to od lewej strony klawiatury laptop robi się można powiedzieć gorący.Tak w ogóle to zapraszam kiedyś do gry.


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 06.04.2013

Snajpi napisał(a):Głównie to pogrywam w FIFA12 i ostatnio Battlefield Play4Free, przy którym to od lewej strony klawiatury laptop robi się można powiedzieć gorący.Tak w ogóle to zapraszam kiedyś do gry.


Ogólnie, to jak nie masz mocnego laptopa, którego przeznaczeniem są gry, to raczej nie graj. Tym bardziej, że jak sam zauważyłeś staje się on gorący... Chyba, że staje się gorący z innego powodu...


Re: Pogawędki XIII - Snajpiq - 06.04.2013

HP Pavilion dv6, procesor 2 x 2.10 GHz, 4 GB ram. Tylko raczej z tym BP4F taka sytuacja...Chyba, że tak reaguje na wciąż trwającą zimę?


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 06.04.2013

Snajpi napisał(a):HP Pavilion dv6, procesor 2 x 2.10 GHz, 4 GB ram. Tylko raczej z tym BP4F taka sytuacja...Chyba, że tak reaguje na wciąż trwającą zimę?


Ja bym na nim nawet notatnika nie uruchomił, a ty chcesz grać... Nie graj = nie będzie problemów z grzaniem.Chyba, że lubisz dotykać smażący się tani plastik?!


Re: Pogawędki XIII - Snajpiq - 06.04.2013

Fakt ma parę latek. Może za jakiś czas trzeba będzie wymienić. Dzięki za pomoc.


Re: Pogawędki XIII - Konto usunięte - 06.04.2013

@Galactico:
Nie przesadzaj. Paviliony to co prawda sprzęt raczej mający "dać efekt" zamiast "działać efektywnie", no ale żeby nic na nim nie uruchamiać...
Sporo zależy od tego, jaka tam jest karta.

I nie, wcale nie jest tak, że na lapie nie można grać.
To zależy od konstrukcji. Ja po Clevo przekonałem się, że na 15" mogłem pograć w wysokich detalach w Far Cry 3 (w końcu GF 660M GTX) i nie zagotować biurka ani rąk - lap tam gdzie znajdują się ręce był... chłodny.
No ale coś za coś - nie wygląda cudnie, jest wyższy niż sprzęty bardziej znanych marek, no ale nie o to w nim chodzi.


Re: Pogawędki XIII - Snajpiq - 06.04.2013

Grafika to ATI Radeon (sterownik ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series).


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 06.04.2013

Tyle, że ja to przewidziałem zanim podał swoją "specyfikacje"... Szczerze, ja bym tego starego gruchota dobił... A co... Przynajmniej pretekst do zmiany laptopa... Połóż go na piernatach i włącz Battlefield''a... Możesz wrzucić zdjęcie, spalonego sprzętu i pokoju...


Dodano: 06 kwie 2013, 21:37

Snajpi napisał(a):Grafika to ATI Radeon (sterownik ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series).


Jaki model? Dokładnie?